0
clear
  • Arnette Мажите AN4264 Позајмуваат-Пост Malone x Ексклузивна Колекција Shield очила за сонце, Транспарентни/Портокал Огледало Црвена, 63 мм
  • -20%
  • -20%
Arnette Мажите AN4264 Позајмуваат-Пост Malone x Ексклузивна Колекција Shield очила за сонце, Транспарентни/Портокал Огледало Црвена, 63 мм

Arnette Мажите AN4264 Позајмуваат-Пост Malone x Ексклузивна Колекција Shield очила за сонце, Транспарентни/Портокал

DEN 885.60

Износ
Това е достапна

ОДРЖЛИВ ТОРБИЧКА/ТКАЕНИНА за ЧИСТЕЊЕ ВКЛУЧЕНИ се : Одржлив, чистење/storage " очила со вклучува торбичка за чистење и чување на вашите Arnette очила за сонце.Дел од Arnette за одржлив колекција со Пост Malone, Arnette е AN4259 Позајмуваат Правоаголна очила за сонце функција неконвенционален, тенок модифицирани заврши дизајн во смели бои.Во 1992 година, Arnette е основана на принципот дека вршење на работите на свој начин не само што не е на вистинскиот пат, тоа е единствениот начин.Со мисијата на создавање на стилски eyewear, Arnette осигурувачи исклучителен дизајн и квалитет со храбар став. 100% UV ЗАШТИТА : Влијание и отпорен на гребење леќи блок 100% од сите штетни УВ зраци.УВ Заштита Слој на кожата.ARNETTE БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Arnette логото или Arnette над производ на насловот за да го видите целиот Arnette колекција.Пластични леќи.РАМКА НАПРАВЕНА ОД ОДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ : Рамката е направена од био врз основа синтетички полимер, Grilamid BRT 600 LS, кој е еколошки произведени од растенија и енергија од биомаса.Одржливиот торбичка е направен од специјален Elastane добиени од рециклирани влакна на рибарски мрежи и крајот на употреба крпа.Достапни во низа на иконите бои и леќа третмани, вклучувајќи поларизирана и огледува леќи, на Arnette Позајмуваат очила за сонце ве однесе во центарот на градот на иднината во стил што не чини на земјата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Увезени.Официјално лиценцирани производ носител : Siskiyou тока.Пакување од 2, 2" широк Клип магнет, со шише н�

Се препорачува од страна на ветеринари за двата физичка заштита, како и заштита од УВ светлина.Екстра ши

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 67 милиметри

Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.Отпорен на гребење Слој на кожата.Леќа ширина : 120 милиме�

Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 61 милиметри.Компл�

Произведено во САД или Увезуваат.Пластична рамка.Поликарбонат леќа.НеПоларизирани.Леќа ширина : 54 мили�

Најлон.Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 56 мили

Леќи : Поларизирана 555 Nm.Photochromic леќи.Минерални Поларизирани леќи.Авторизиран дилергаранцијата е важечк�

Ве молиме чисти пилот и чувајте го во чаши случај кога не е во употреба.Пилот Очила За Сонце * 1.Прилагодл�

Увезени.Растителни влакна, но градот бил изграден на својата ruggedness и богати со планински пристап.Жар Оп�

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.Леќа ширина : 57 милиметри.Мост : 16 милиметри.Рака

100% сосема нов и висок квалитет.Shatterproof и антимагла 100% UV Заштита.Заштита на очите на вашето куче од УВ зрац

Располагање со Prizm леќи и да го подобрат бојата, контрастот и детали за оптимизиран искуство.Издржливос�

Леќа висина : 37 милиметри.Совршен за на отворено ентузијасти од сите бои, Роден е Kodiak очила за сонце пону�

Увезени.Пластична рамка.Photochromatic леќа.Поларизирана.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќи На Камерата : Hd П

8 милиметри, Мост : 16 милиметри, Рака : 133 милиметри, Случајот се вклучени, Леќи рецепт подготвен (rxможност)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

затворање.PRIZM Леќа Технологија дизајнирана за подобрување на бојата, контрастот и детали, така спортис�

Око оклоп : Рамка и леќа се многу издржливи,трајни, нула доказ,влијание доказ и леќата нема да магла со пр

Големина : Рамка ширина за 8cm / 3.15 во;Леќа со Дијаметар од околу 3cm / 1.18 во.Погоден за мали мини кучиња или м

3 инчен Пакет содржина : 2 Пара очила за сонце и Топло напомена : ве Молиме оставете малку грешка на големи

Увезени.Ацетат рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 54 милиметри.Мо�

Стаклото леќи помогне да се заштитат очите од штетните UV зраци и се обложени со 100% УВ заштита.Кристал ле�

Please wait...