0
clear
  • FAMKIT Професионални Коса за Сечење Ножици Поставите Фризерски Ножици Комплет за Коса, Ножици за Сечење
  • -20%
  • -20%
FAMKIT Професионални Коса за Сечење Ножици Поставите Фризерски Ножици Комплет за Коса, Ножици за Сечење

FAMKIT Професионални Коса за Сечење Ножици Поставите Фризерски Ножици Комплет за Коса, Ножици за Сечење

DEN 431.76

Износ
Това е достапна

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на секој поединец.Идеална алатка за лична и фризери.Сечење на ножици се прецизност микро serrated, исклучително остар.Произведени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик за издржливост и долговечност, со стилски и елегантен изглед.Прилагодливи тензија копчиња и отстранлив прст insets направи овие shears индивидуализира да било страна.На shears доаѓаат со многу остри ножеви и контрола е удобно за која било големина.Произведени со висок квалитет, од нерѓосувачки челик за издржливост и долговечност, со стилски и елегантен изглед.Овој комплет доаѓа со zippered cushioned црна кожа за складирање случај со еластична бендови да се задржи на ножици во место и за спречување на несреќи.Прилагодливи тензија копчиња и отстранлив прст insets направи овие shears индивидуализира да било страна.На shears доаѓаат со многу остри ножеви и контрола е удобно за која било големина.Сечење на ножици се прецизност микро serrated, исклучително остар.Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на секој поединец.Идеална алатка за лична и фризери.

Повеќе информации

Color:
As Shown
Material:
Stainless steel
Scissor Total length:
17cm
Scissor Blade length:
6cm
Hair thinning rate:
teeth scissor 15%~20%
Scissor Teeth number:
28
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :

Најдобрите понуди во категоријата

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода�

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по�

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Peso / Тежина : Кг 0.3 ИСКРА МОДЕЛ SA069 МЕРЦЕДЕС SLS AMG GT3 N 6 2 MACAU GP GT ПРВЕНСТВО 2014 Р ВАН ДЕР ZANDE 1 : 43 Marca / Бренд ИСКРА

Тоа е различно од другите калено стакло заштитници и благодарение на неговата флексибилност, можете да

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100 Care Fusion 412680005 �

Природен, моќен, сите намена почиста.Идеална за кујната, бањата и тешки домаќинство работни места.Содрж�

Класичен заврши околу плоча за двојно заклучување комбинација locksets со 21 / 8инчи дупки со 51 / 2инчи центри.�

Please wait...