0
clear
  • MUYUN Божиќ String Светла Внатрешна/Надворешна, 99FT 300 LED Самовила Светла Приклучете, Водоотпорен 8 Режими Декоративни String Светла за Божиќ Дрво Градинарски Патио Спалната
  • -20%
  • -20%
MUYUN Божиќ String Светла Внатрешна/Надворешна, 99FT 300 LED Самовила Светла Приклучете, Водоотпорен 8 Режими Декоративни String Светла за Божиќ Дрво Градинарски Патио Спалната

MUYUN Божиќ String Светла Внатрешна/Надворешна, 99FT 300 LED Самовила Светла Приклучете, Водоотпорен 8 Режими

DEN 551.76

Износ
Това е достапна

Зошто да се одбере Оваа Декоративни String Светла за Внатрешна и Надворешна - Супер Светло, со Подобрени Светилки, Побезбедно Приклучок во(ETL Одобрена), Водоотпорен, 8 Режими, Романтични Декорација. 4 ПОСТАВУВА CONNECTABLE секој стринг е 99 FT 300 LEDS.Ако постои било кој квалитет на проблем или не сте задоволни со нашата string светла, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас и ќе одговори во рок од 24 часа.Прилагодување на осветлување сцени со притискање на круг копчето на адаптер. 8 НАЧИНИ на Овој божиќ светла вклучуваат 8 начини : комбинација, во бранови, секвенцијален, slogs ,си поигруваше/flash, бавно исчезнат, трепкане/flash, и стабилна врска.Безбедност Приклучок во Низа Lights - 29 V низок напон приклучок со ETL уверение, направи оваа светла побезбедно од оние без УЛ одобрување. (Комбинација, Во бранови, Секвенцијален, Бавно Сјај, си поигруваше/Flash, Бавно исчезнат, Трепкане/Flash, Стабилен на).Широко се користи за да рамадан украси, спална соба оркестарот, соба декорација, свадба декорации, роденден украси, празник украси, ѕидни украси, дома декор, тинејџерски соба оркестарот и така натаму.IP55 ВОДООТПОРЕН се РАНГИРА Високо водоотпорен ранг го прават тоа можат да го издржат поројниот дожд и снег, совршен за внатрешна и надворешна декорација. 8 Начини Трепкане Lights - 8 Функции за да ги собере различни прилики, расположението, чувствата, празници, прослави, јубилеи итн.Водоотпорен Отворен Самовила Светла - Совршени за Патио, Градина, Двор, Тремот, Покрив, Ограда, Ресторан, Хотел, Комерцијална зграда, Шопинг центар и др.И 4 поставува connectable за вас да се прошири за да се покрие поголема површина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

100 јасно мини светлата на 2' x 8' флексибилни браун жица нето, идеален за завиткување мала до средна големи

Ла batterie батерија est remplaçable, veuillez ла промени si vone pouvez па utiliser ла batterie де stockage pour une искористување prolongée.Apparenc

1.LED Градина Светла погоден за употреба на отворено, без грижи за дожд, снег, мраз, или лапавица 2.Соларни Г

Попродажбата на : времето За испорака е (12) дена, времето за испорака е (721) работни дена.Применливи фестив

2022 надгради Божиќ Декорација Мраз Светла✔Овие највисоко оценет Мраз String Светла се 66ft долго со 120 капки,

Божиќ LED string светла со 200 поединечни LED светилки.ПВЦ материјал е силна, незапаливи и отпорни на временски

LED осветлување користи големи LED зрнца, кои се многу посветла од обична низа монистра.5 ft транспарентен о

【АВТО Музика Трепка Функција】 FMIX Отворено string светла има АВТО Музика Трепка Функција која ќе флеш осно

4 во 1 Топло Бела & Multicolor Боја се Менува Нашите LED божиќ светла доаѓа со 4 СТАБИЛНА режими на боја : Топло бе

✨【Долг Живот LED Светилка т пресврт, висат во едно кратко време кога ќе примите светлата.Широко Апликаци

ВКЛУЧУВА 20 Бела Команда Отворено Светло Клипови и 24 Мали Команда водоотпорен Ленти.ШТЕТАСЛОБОДЕН ДЕКО

【БОЖИЌ СВЕТЛА ОТВОРЕНО】Вкупна Должина : 175ft / 53m, LED светло Должина : 50m(164ft), продолжување, Должина на кабе

Заштеда на енергија LED Filment Светилки : LED Светилки со Вжарено е повеќе од 90% енергетски ефикасни од блеска

2 во 1 ДВОЈНА БОЈА се МЕНУВА Овие отворено Божиќ светла имаат 2 бои во 1 string светла.Тоа може да се смирите н

Снегулка string светла : убава декорација за Божиќ и други тематските партија, на снегулка string светлина, мо

55 инчи долго и доаѓа со 10 LED multicolor Светла.Multicolor LED Божиќ светла напојува со стандарден USB порт,Преносни и

Please wait...