0
clear
  • LAJI Пора Вшмукување Вакуум Blackhead Вакуум - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка Уред Comedo Отстранување Вшмукување Убавина Уред за Жени
  • -20%
  • -20%
LAJI Пора Вшмукување Вакуум Blackhead Вакуум - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка Уред Comedo Отстранување Вшмукување Убавина Уред за Жени

LAJI Пора Вшмукување Вакуум Blackhead Вакуум - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка

DEN 1766.40

Износ
Това е достапна

По чистење, вие не мора да се грижите за прашина и нечистотија.Обезбедување на квалитет : Ние се потпираме на квалитетот и материјали на производите, но ако имате било какви прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.ABS лесни material14 mm тело дизајн на иновативни, тенки, со различни сензорни се чувствуваат и полесни.По тестови спроведени од страна на повеќе од 1000 корисници, овој blackhead вакуум да може ефективно да се отстрани тврдоглав blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци, мазни брчките и затегнете кожата по континуирано го користат тоа за 2 - 5 недели.Оваа црна глава cleaning tool е повеќе удобен и ефикасен отколку користењето на лицето маска или акни игла.НАДГРАДИ ДИЗАЈН ВО 2019 : На POPPYO Нови Blackhead Смена има повеќе моќни вшмукување и подлабоко чистење на вашата кожа.ЕФИКАСЕН И БЕЗБЕДЕН : На blackhead вакуум користи иновативни вакуум адсорпција технологија, без повреда на вашата кожа.Извоз на владата, извоз шминка, да го регулира водениот баланс, се препорачува да користите шминка смена или чистење gel304 + АБС материјал 304 од не ' рѓосувачки челик сонда, чувствителна кожа, исто така може да се користи.Прашина маска е наменета да се користи нагоре. 304 храна одделение сонди позитивни и негативни јони - мускулна подмладување светла 304 од не ' рѓосувачки челик сонда со ултразвукови чистење, за да ги открие проблеми со кожата, се повеќе погоден за чувствителни skin And отворена вода крем Крем ултразвучно режим за нега на кожата производи во лицето, а потоа ги воведе за да се направи подобро апсорбирање на производи за нега на кожата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

5 cm Вкупно : 15 парчиња Пакетот вклучува : 15 x Blackhead смена алатки Забелешка : Укажа предмети може да вклучува

Овој производ е одличен сет на инструменти за да се помогне во решавање на вашите лицето прашања (e.Но ук�

Првиот степен на пренос вшмукување : погодна за мрсна skin4 Греење технологија : омекнување blackheads и акни е �

Силна вшмукување може ефективно и длабоко екстракт од масло, нечистотии, акни, маснотии, blackheads, whiteheads и ш

Усвојува 300pa негативни вакуум вшмукување технологија за да си го цица на blackhead во длабоко во порите, го н�

[БЕЗБЕДНО, EFECTIVE, БЕЗБОЛНО] : Направена од сигурен АБС материјал и користи ефективна физички пристап за ре

Ниско ниво може да се користи за чувствителна кожа, средно ниво може да се користи за мали blackheads, како и в

6 W Работата Време : 60 минути време на Полнење : 1 2 часа Пакет Содржина 1 x Microderm Уред 1 x USB Кабел 5 x Вшмукувањ�

Пакување листа : 1 * blackhead смена, 3 * вшмукување млазници, 1 * полнење преку USB кабел, 1 * прирачник за корисник�

Длабоко навлажнувачки, промовира регенерација на кожата, направи кожата повеќе еластична.Длабоко чист�

Burt ' s Пчели билни тен стап.Нежно exfoliates и третира флеки.Содржи 10 природни билни состојки.Однесувајте се к�

【Акни Смена Алатка Поставите】Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, никогаш не рѓа, може д

Ве молиме не притиснете го отворот на кожата кога се користи тоа.Ние ви препорачуваме ќе е подобро да се

Чистење на алатките со топла вода или alc ★Претпазливост : Правилна употреба ги прави нештата лесно, ние �

11 Во 1 Класичен Мода Нокти Грижа Clipper Педикир Маникир Колекции 1 Мултифункционален убавина комплет вклуч

Please wait...