0
clear
  • Enpei Blackhead Акни Extractor Пинцети,Криви Whitehead Смена Comedone Extractor Алатки, Професионални Нерѓосувачки Pimple Акни Blemish Отстранување Алатка, Сребро, 4.5 Inch
  • -20%
  • -20%
Enpei Blackhead Акни Extractor Пинцети,Криви Whitehead Смена Comedone Extractor Алатки, Професионални Нерѓосувачки Pimple Акни Blemish Отстранување Алатка, Сребро, 4.5 Inch

Enpei Blackhead Акни Extractor Пинцети,Криви Whitehead Смена Comedone Extractor Алатки, Професионални Нерѓосувачки

DEN 232.56

Износ
Това е достапна

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ-Ова е Blackhead Акни extractor помош на пинцета.Нерѓосувачки челик слој нема да предизвикаат алергиски реакции.КАРАКТЕРИСТИКИ-Ергономски дизајн помага со леснотија на користење со не се лизга на зафат.УПОТРЕБА-Криви Blackhead Tweezer може да Помогне да се отстрани blackhead, акни и флеки.ОТСТРАНЕТЕ КАКО ПРО - Отстранете тврдоглав акни blemish, blackhead, whitehead, pimple.Ве молиме кажете ни ако имате било какви прашања за употреба.Овие blackhead extractor алатка се користи против пролизгување се справи со дизајн ви помогнат подобро да го контролирате притисокот за време на употреба, обезбедување на секој чекор може да се направи со извонредна контрола и прецизност да се избегне оштетување на кожата.Детали : Производ големина : 4.5 инчен еден pimple extractor алатка Кутија Големина : 5.6*0.98*0.4 инчен лесен за користење, лесен за чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ве молиме не притиснете го отворот на кожата кога се користи тоа.Ние ви препорачуваме ќе е подобро да се

【Во Домашна Употреба】 : Овој Пренослив Комплет е наменета за домашна употреба 【КОПЧЕ за ФУНКЦИЈА】 : Со

Првиот степен на пренос вшмукување : погодна за мрсна skin4 Греење технологија : омекнување blackheads и акни е �

Лесен за Употреба : Дали имате blackheads, whiteheads, или масло и големи пори, вакуум пора почиста може да ги реши п

[Ефикасен за] Blackheads,акни,мртвите НЕ остане на истото место на кожата во текот на 3 секунди.2 Сува кожа една

Оваа blackhead вакуум да може ефективно да се отстрани blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци, да �

6 W Работата Време : 60 минути време на Полнење : 1 2 часа Пакет Содржина 1 x Microderm Уред 1 x USB Кабел 5 x Вшмукувањ�

Пакување листа : 1 * blackhead смена, 3 * вшмукување млазници, 1 * полнење преку USB кабел, 1 * прирачник за корисник�

Професионални Blackhead Смена Според научни податоци, оваа blackhead смена можат ефикасно да се отстранат 90% од �

Користи принцип на вакум негативен притисок вшмукување, преку физички позитивни и негативни алтернати�

Доаѓаат со 4 типови на кожаfriendly сонди може да се реши различни проблеми со кожата.Направи вашето лице да

100% од Нерѓосувачки Челик Двојно заврши Безбедно Екстракти.Совршен за отстранување на Blackheads & Whiteheads 3 Еез

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со задовол�

【Акни Смена Алатка Поставите】Направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, никогаш не рѓа, може д

Отстрани Blackheads : На blackhead смена може точно да се лоцира blackhead порите, брзо да се отстрани вишокот на нафта

5 cm Вкупно : 15 парчиња Пакетот вклучува : 15 x Blackhead смена алатки Забелешка : Укажа предмети може да вклучува

НЕ користите на оштетени или оштетена кожа.Оставете за 1520 минути или се додека не се целосно да се исуши.

Парична казна јамка е да се грижи флеки и чистење останува и подобро за лицето за нега.Крцкањето големи �

Please wait...