0
clear
  • QPABS ПРОДАВНИЦИ Вртливата Крпа Железнички Бакар Активност Бања Рек Ѕид Монтирани Крпа Рек Носителот со 4 Вртливата Барови, Замав Крпа Држачот за Кујна Бања
  • -20%
  • -20%
QPABS ПРОДАВНИЦИ Вртливата Крпа Железнички Бакар Активност Бања Рек Ѕид Монтирани Крпа Рек Носителот со 4 Вртливата Барови, Замав Крпа Држачот за Кујна Бања

QPABS ПРОДАВНИЦИ Вртливата Крпа Железнички Бакар Активност Бања Рек Ѕид Монтирани Крпа Рек Носителот со 4 Вртливата

DEN 882.24

Износ
Това е достапна

★ Силна носивоста : ви Препорачуваме чиста и сува монтажа површината throughly ,максималниот капацитет 5 кг. ★ Високо квалитетен материјал : изработени од сите бакар материјал.Античкиот носи површината е отпорен на секојдневниот гребнатини и ' рѓа. ★ Полиран хром финиш : рака-полиран не 'рѓосувачки челик заврши, отпорни на секојдневниот гребнатини, корозија и' рѓа. ★ Лесно да се инсталира : ѕид-монтирани.Треба M6 вежба монтажа дупка, удар во експанзија приклучокот, солидна база, и потврди дека тоа е фирма. ★ Апликација : Идеален за бањи, соби или на домови во кои се бара крпа шини, насекаде во хотелот.Спецификација : Име на Производ : Бакар активност крпа bar Material : Сите bronze Surface третман : антички old Molding процес : гравитацијата casting Installation : punch Maximum капацитет : 5 kg Product тежина : нето тежина:1 kg Size : 26×27cm/10.2×10.6 in Product карактеристики : трајни и не rust Precautions:1、За боја разлика: Должи на влијанието на екранот и светлина, може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и објектот.Ве молиме да се разбере.2、За големината : Тоа е се мери со нас рачно, не може да биде 1 CM грешка, ве молиме да се биде внимателен да не се прифати пријатели!3、За по-продажбата на : По приемот на стоката, ако имате било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со по-продажбата на услугата!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : железо (нема рѓа, отпорност на корозија, отпорност на абење, водоотпорен).Карактеристики : му

Бања прибор : грб кука, крпа прстен, хартија носителот, крпа бар.Боја : Црна.Материјал : не ' Рѓосувачки чел

ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА : 21.5 Инчи Висок, 14.25 Инчи Долго, 5 Инчи, Широк.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ Направена од Метал З

Лесно Собрание : протезите Доаѓа со ПредDrilled Инсталација Дупки да Ве води низ Процесот.Висина на Нерѓосу

Материјал : Направен од премија одделение 304 од не ' Рѓосувачки Челик заврши, ова крпа решетката е rustproof, ц

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

Направени од високо квалитетни материјали, цврсти и издржливи во употреба.Едноставен, но елегантен диз

Материјал : Алуминиум.Инсталација метод : завртка за инсталација.Површински третман : sandblasting + anodic оксид

Стабилни перформанси и висока сигурност.Совршен крпа решетката 100% сосема нов и висок квалитет.Направен

ПРАКТИЧНА настава : Со овој overtheврата чај крпа железнички, вашиот dishtowels и рачни крпи се секогаш го чуваат

Челик.ВОВЕДУВАЊЕ на МОДЕРЕН СТИЛ : Со чисти и мазни линии, ова организатор инспирира на доtodate изгледа де

Пондериран база ќе го задржи овој објект се обезбеди на вашите контра врвот.Чувствував подлога ќе се сп

Ѕидмонтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко в

Погоден за сите стандардни кујна и бања вратата; мека пена поддршка на кабинетот вратата куки спречува

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањат

1.Нетрага паста, без оштетување на ѕидот, лесен и едноставен за инсталирање 2.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН

Загарантирана да никогаш не рѓа [ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ] : површината е огледало полиран [100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАН

Широка Употреба : Овој текот туш стакло на вратата куки се погодни за бесење пешкири и бањарки и туш squeegee

9 KG Површински третман : полирање монтажа додатоци : да Загреан пешкир железнички * 1.Ова ќе осигура дека в

Кат Стои Дизајн : Не Дупчење или Монтирање во Ѕидовите!на Самостојна Способноста на Нашиот Крпа Стојат В

Погоден за влажни средини, како што се бањи и кујни.Бања полици се дизајнирани со крпа барови .Нашата бањ

МОДА И ЕДНОСТАВНОСТ : домаќинството складирање рек усвојува едноставен и великодушни стил на дизајн ка

Ова ќе осигура дека вашите крпи може, како и одржување на вашата бања топло и загревани SMART ЕЛЕКТРИЧНИ КР

ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА : Инсталација е едноставен и лесен, пешкир бар може да се користи без комплициран п

Оваа крпа бар е изработен од нерѓосувачки челик.Цртежот процес обезбедува трајност и услуга живот.Анти

Материјал Направени од издржлив простор алуминиум, има висока заврши, мала тежина и не рѓа.Погоден за в

Please wait...