0
clear
  • LAJI Пора Вакуум Лице Вакуум Пора Чистење - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка Уред Отстранување Вшмукување Убавина Уред за Жени
  • -20%
  • -20%
LAJI Пора Вакуум Лице Вакуум Пора Чистење - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка Уред Отстранување Вшмукување Убавина Уред за Жени

LAJI Пора Вакуум Лице Вакуум Пора Чистење - Електрични Blackhead Правосмукалка Blackhead Extractor Алатка Уред

DEN 482.40

Износ
Това е достапна

По чистење, вие не мора да се грижите за прашина и нечистотија.Прашина маска е наменета да се користи нагоре.На blackhead вакуум е направен од еко-пријателски материјал, ABS, не-токсични, не-иритирачки, кој може безбедно да се користи на лицето.ABS лесни material14 mm тело дизајн на иновативни, тенки, со различни сензорни се чувствуваат и полесни. 304 храна одделение сонди позитивни и негативни јони - мускулна подмладување светла 304 од не ' рѓосувачки челик сонда со ултразвукови чистење, за да ги открие проблеми со кожата, се повеќе погоден за чувствителни skin And отворена вода крем Крем ултразвучно режим за нега на кожата производи во лицето, а потоа ги воведе за да се направи подобро апсорбирање на производи за нега на кожата.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ можете да уживате во вашите професионални СПА нега на кожата дома или патување.Оваа црна глава cleaning tool е повеќе удобен и ефикасен отколку користењето на лицето маска или акни игла.НАДГРАДИ ДИЗАЈН ВО 2019 : На POPPYO Нови Blackhead Смена има повеќе моќни вшмукување и подлабоко чистење на вашата кожа.Извоз на владата, извоз шминка, да го регулира водениот баланс, се препорачува да користите шминка смена или чистење gel304 + АБС материјал 304 од не ' рѓосувачки челик сонда, чувствителна кожа, исто така може да се користи.Вие не мора да се грижите за тоа.По тестови спроведени од страна на повеќе од 1000 корисници, овој blackhead вакуум да може ефективно да се отстрани тврдоглав blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци, мазни брчките и затегнете кожата по континуирано го користат тоа за 2 - 5 недели.Обезбедување на квалитет : Ние се потпираме на квалитетот и материјали на производите, но ако имате било какви прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

5 cm Вкупно : 15 парчиња Пакетот вклучува : 15 x Blackhead смена алатки Забелешка : Укажа предмети може да вклучува

Burt ' s Пчели билни тен стап.Нежно exfoliates и третира флеки.Содржи 10 природни билни состојки.Однесувајте се к�

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТОва е Blackhead Акни extractor помош на пинцета.Нерѓосувачки челик слој нема да предизвикаат ал�

**Криви совети на овие акни цедење се специјално дизајнирани за да се спречи повреди Тие може да ви помог

Сомот материјалОвие венчиња се направени од сомот ткаенина, добра текстура, сјајна и удобно, растеглив �

【ЛУЗНА СЛОБОДНИ】 : Различни од нормалниот начин на користење на прстите,од 0 【ЗАШТИТНА ПИНЦЕТИ】 : крив�

Оваа blackhead вакуум да може ефективно да се отстрани blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци, да �

Дали вашиот лицето насекаде по ваша погодност со нега на кожата алатка.Тоа ја подобрува акни на кожата, �

Се користи за да се спречат идни нечистотија се изгради и да се пробие на дамки LED дисплеј : моќ кутија 4 д�

Без иритација или непријатност, длабока хидратација, намалување на фоликулите на косата.функција : 1.Вис

Длабоко навлажнувачки, промовира регенерација на кожата, направи кожата повеќе еластична.Длабоко чист�

Отстрани Blackheads : На blackhead смена може точно да се лоцира blackhead порите, брзо да се отстрани вишокот на нафта

Пакетот Вклучува : 1 x Главниот Уред 3 x Дијамант Совети 5 x Вакуум Третман Глави 2 x Филтрација Глави 1 x Адап�

[Ефикасен за] Blackheads,акни,мртвите НЕ остане на истото место на кожата во текот на 3 секунди.2...

Доаѓаат со 4 типови на кожаfriendly сонди може да се реши различни проблеми со кожата.Направи вашето лице да

Силна вшмукување може ефективно и длабоко екстракт од масло, нечистотии, акни, маснотии, blackheads, whiteheads и ш

100% од Нерѓосувачки Челик Двојно заврши Безбедно Екстракти.Совршен за отстранување на Blackheads & Whiteheads...

Парична казна јамка е да се грижи флеки и чистење останува и подобро за лицето за нега.Крцкањето големи �

По чистење, вие не мора да се грижите за прашина и нечистотија.Обезбедување на квалитет : Ние се потпирам

Ниско ниво може да се користи за чувствителна кожа, средно ниво може да се користи за мали blackheads, како и в

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ : Овие практични убавина tools ќе помогне да се отстранат blackheads, акни, и разни флеки лесн

Професионални Blackhead Смена Според научни податоци, оваа blackhead смена можат ефикасно да се отстранат 90% од �

Користи принцип на вакум негативен притисок вшмукување, преку физички позитивни и негативни алтернати�

Ве молиме не притиснете го отворот на кожата кога се користи тоа.Ние ви препорачуваме ќе е подобро да се

Овој производ е одличен сет на инструменти за да се помогне во решавање на вашите лицето прашања (e.Но ук�

【Во Домашна Употреба】 : Овој Пренослив Комплет е наменета за домашна употреба 【КОПЧЕ за ФУНКЦИЈА】 : Со

Please wait...