0
clear
  • N/D Фитнес Пливање ЕВА Лебди Гира Вода, Аеробик Водни Barbell Фитнес Вежбање Фитнес Опрема Додатоци, за Отпорност на Вода Аеробик
  • -20%
  • -20%
N/D Фитнес Пливање ЕВА Лебди Гира Вода, Аеробик Водни Barbell Фитнес Вежбање Фитнес Опрема Додатоци, за Отпорност на Вода Аеробик

N/D Фитнес Пливање ЕВА Лебди Гира Вода, Аеробик Водни Barbell Фитнес Вежбање Фитнес Опрема Додатоци, за Отпорност

DEN 403.20

Износ
Това е достапна

Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни barbell е совршен прилог на вашата вода, аеробик тренингот. ☞ Согоруваат Калории : Вода-базирана обука согорува калории, поголема отпорност на вода, на повисоко калории толпата ќе искуство.Net тежина : 130g.Додека ЕВА пена има ниска апсорпција на вода, ние препорачуваме да се потсетиме на тежини на крајот во садот, па секоја вода што може да се акумулираат може да се исцеди.Зголемување на флексибилност во грбот и зајакнување на долниот дел на грбот, стомачните мускули и вертикален е со вежби како што се вода одење, веслање и да се поттикнат падови.Спецификација:Боја : pink Material : EVA. ☞ Целокупната Вежба : Одлага ќе вертикално во вода за да создадат единствена вежба искуство.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Лесни, но ќе присутен голем отпор за вашето вежбање во вода.Производ description These лесно за чување водни barbells се совршен додаток на вашата вода, аеробик тренингот.Отпорот на barbells ќе се обезбеди целокупната тренингот за вашиот горниот дел од телото, долниот дел на грбот и abs.Предупредување : Овие не треба да се користи како уред за флотација. ☞ Високо Квалитетен Материјал : Направен од ЕВА пена, обезбедување на пловни и ниска апсорпција на вода.Забава додаток за аква , вода, аеробик или општ базен тренингот активности.Пакет Вклучувајќи: 1 * Водни Вежба Dumbells ЕВА Вода Barbells Рака Бар За Отпорност на Вода Аеробик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата прода

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Песна чекори, растојание, калории изгори и активни минути.Види статистика и време со светла OLED допрете г

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Ги исполнува Или го Надминува ОЕМ Спецификации.Фабриката ОЕМ Фит Форма И Функција.Пред Center Match Возило За

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Please wait...