0
clear
  • 50Pcs за Еднократна употреба Eyeliner Четка Апликатори Козметички Око Прачки Око лагер Applicators Шминка Алатка Најдобри Припаѓаат (Жолта Четка)
  • -20%
  • -20%
50Pcs за Еднократна употреба Eyeliner Четка Апликатори Козметички Око Прачки Око лагер Applicators Шминка Алатка Најдобри Припаѓаат (Жолта Четка)

50Pcs за Еднократна употреба Eyeliner Четка Апликатори Козметички Око Прачки Око лагер Applicators Шминка Алатка

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

50 компјутери по торба.Има Цевка за да се Заштити Четка.Совршен за дома лична употреба или професионалци салон за убавина.Тоа е санирани со користење на еднократна четки.За шминка, и Eyeliner по виткање трепките ,чешла трепките.Eyeliner Четка се лесни за користење, носење и чување, може да биде портабилен во вашиот козметички торба, За шминка користите, салон употреба, патување, перформанси и дури и чисти мала област.Eyeliner Четка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Уникатна Карактеристика : парична Казна, конусни совет.Функција : Создава мазна и детални линии.Се препо

Водоотпорен Гел Eyeliner.Професионална шминка eyeliner elbowed четка.Трае во текот на целиот ден без smudging или creasing �

✔️Ги ЗАЧУВАТЕ ВАШИТЕ ПАРИ : посочената eyeliner четка овозможува за повеќе директна примена и далеку помал

Please wait...