0
clear
  • Foto4easy Вертикална Моќ Батеријата Зафат за Canon EOS RP EOS-RP dslr фото Камера, Батерија Држачот за LP-E17 Батеријата
  • -20%
  • -20%
Foto4easy Вертикална Моќ Батеријата Зафат за Canon EOS RP EOS-RP dslr фото Камера, Батерија Држачот за LP-E17 Батеријата

Foto4easy Вертикална Моќ Батеријата Зафат за Canon EOS RP EOS-RP dslr фото Камера, Батерија Држачот за LP-E17

DEN 1343.52

Износ
Това е достапна

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Постои моќ/исклучување swithch.Оваа батерија зафат може да се обезбеди излишни копчето за функција контроли и активирањето дека се ви е при рака кога се користи вертикално.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Тоа обезбедува подобрена флексибилност и не само што помага да се задржи вашата рака во вертикална и хоризонтална позиција, но, исто така, обезбедува стабилна платформа за преземање на портрети, уште живот снимки и други предмети за кои се бара вертикална формат.8 mm Approximate тежина.Тоа обезбедува подобрена флексибилност и не само што помага да се задржи вашата рака во вертикална и хоризонтална позиција, но, исто така, обезбедува стабилна платформа за преземање на портрети, уште живот снимки и други предмети за кои се бара вертикална формат.Може да се одржи еден или два ЛП-E17 Li-Ion батерии - ефикасно двојки на капацитет за снимање и се протега времето на снимање.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

Пријави VertexСтандардапарат vx210 A Батеријата со или без Радио.Универзален Полнач (Трошоци NiCD, NiМЗ, LiIon и LiПо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

▶Изработени од високо квалитетен материјал, кој е на животната средина, безбедно и трајни производи за

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

15 Платно Tote Торба Сет : Секој пакет доаѓа со 15 обичен, количка, и обновливи шопинг кеси направени од 6 мл /

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Please wait...