0
clear
  • LONNKY 12V 1А DC Адаптер за Напојување IP/видео надзор за Безбедност Камера, 6ft/1.5 Метар AC да DC Кабелот за Напојување, Ѕидни Држачи, DC Излез 12V 1000mA, Текст AC 100V-240V/50 или 60Hz/0.4 Макс
  • -20%
  • -20%
LONNKY 12V 1А DC Адаптер за Напојување IP/видео надзор за Безбедност Камера, 6ft/1.5 Метар AC да DC Кабелот за Напојување, Ѕидни Држачи, DC Излез 12V 1000mA, Текст AC 100V-240V/50 или 60Hz/0.4 Макс

LONNKY 12V 1А DC Адаптер за Напојување IP/видео надзор за Безбедност Камера, 6ft/1.5 Метар AC да DC Кабелот

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

【Преглед】Текст : AC 100-240 V, 50/60 Hz, 0.4 Макс; Излез : DC 12 V, 1000m A (1А).Води : 5.5 мм(од големината)/2.1 мм(во големина).Кабел Должина : 6ft/1.5 Метар. 【Безбедност за Заштита на】FCC Сертифицирани.Енергетска Ефикасност Индекс како Шест, 6 Нивоа.Оваа 12 V1 A адаптер донесува квалитет оган школка materal и вграден софтвер под напон и во текот-напон заштита, кратки-коло заштита, во текот тековната заштита, во текот температура заштита, чување вас и вашиот камери безбедно. 【Апликација】Работа со Dericam S2/B2 безбедносна камера, добро за 12 V видео надзор за безбедност на камерата/DVR/NVR/HVR(аналогни,AHD,IP), RGB LED лента, светлата, рутер и други уреди и апликации користејќи го 12 V 1А напојување со компатибилен приклучок големина.добро за 12 V видео надзор за безбедност на камерата/DVR/NVR/HVR(аналогни,AHD,IP), LED лента, светлата. 【Премиум Материјалот】Dericam 12 V 1А DC Адаптер за Напојување е направен од високо квалитетни материјали : високо квалитетен чист бакар, ПВЦ кабел џек. 【Гаранција】УЛ Наведени, FCC сертификат WEEE, Ro HS, ако снабдувањето со електрична енергија е расипан во првата година, ќе испрати замена за вас.Спецификации : Влезен напон/фреквенција : 100 V-240 V, 50~60 Hz Излез напон : 12 V Излезна струја : 1А Излезна Моќност : 12 W должината на кабелот : 6 Ft Работна температура : -20℃~40℃ температура на Чување : -20℃~85℃ Заштита функција : заштита од преоптоварување моќ оценка на 120% Карактеристики : Високо квалитетен, безбеден и сигурен, заштита на животната средина школка; во Текот-напон заштита,во текот тековната заштита,кратки-коло заштита; Certficate : FCC, УЛ, Rohs, WEEE.Широко Апликација за безбедност камера, DVR, NVR, LED Лента, светлата,Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки,Аудио/Видео,итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★ Лесен и пренослив, нема да додадете премногу тежина на вашата камера ★ Компатибилен со NPF970 F550 F770 F970 F960

????【Apple MFi Заверена】 Особено Дизајниран за корисниците на i Phone.Аудио и адаптер за Полнење Компатибилен с

Пластика.Увезени.Ново дизајнирани адаптер линкови овозможи на Primo Viaggio 435, Primo Viaggio 435 Nido и Primo Viaggio 435 Дневн

ЌЕ ги СОБЕРЕ сите ЕВРОПСКИ Места вклучувајќи Модерната хексагонални ѕид места!Европа Електричен Адапт

Поддршка 60 W Моќ Испорака Брзо Полнење.Вграденво ЗдравоRes DAC испорачува lossless аудио проток до 96 KHz / 24bit, кој

Пакетот Вклучува : 1 РИЏ Шетач, 1 сет на столче Адаптери за РИЏ (МаксиCosi, Nuna, Cybex, Be Safe, и Joie).Оди на екстра дал

Спецификации Влезен Напон : 7 V9 V, Излезен Напон : 7 V9 V, DC Приклучок : DC4.0 * 1.7 мм, Адаптер Кабел 98cm / 38.6 во, Бате

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Универзална Текст : Прифаќа приклучоци од сите земји (освен Тип М голема С Африка 8.7 mm Приклучок) 2 Текст :

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

✔【Слушате Музика Додека го Полните】 : Функцијата за Аудио + Наполнет пристаништето на нашата приклучо

1 Сосема нов 2 3.5 mm машки да се женски 3,5 мм слушалки и микрофон приклучоци 3 Лесно да се носите и со голема

Камера Сензор Компатибилност : 2 / 3во да 1in Compatibility : SM745 T Микроскоп (не V203 или V331) T490 Camera Планината : C mount Adapte

3.5 mm TRRS женски двојна TRS машки микрофон аудио Yадаптер Куки до слушалки или earbuds на PC или Лаптоп за PC игра,

Надворешните музика и контрола на јачина на звук копчиња ви овозможи да брзо да се префрлате вашата муз

HQRP® AC Адаптер со Кабелот за Напојување плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Текст : 100 V240 V AC (САД приклучок+ЕВ

Им овозможува на две лица да ги споделат сите аудио или видео уред со 3.i Luv i111 2Начин 3.НЕ КОМПРОМИС КВАЛИТ

Авиокомпанијата Зачекори Tailpiece 1 / 2in.BSP Тема.Цинк Позлатен Заврши.Компатибилен со други популарни авиоко

【Wii да HDMI Конвертор】Wii HDMI Конвертор се Поврзе Wii Сигнал за HDMI(на Вашиот hd телевизор или Монитор) + 3.5 мм Ау

Заштита од преоптоварување 【СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД】во Светот Влезен напон : AC 100~240 V, 50~60 Hz;Излез : н

【Сосема Нов】100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Одговара

[ДИРЕКТНИ USBC до 3.5 MM ЏЕК за СЛУШАЛКИ] Премија решение да донесе 3.5 mm џек за слушалки назад на вашиот нов USBC

Излез позлатени Компатибилен Адаптер со Sony NWZX507, DMPZ1, NWZX300 A, NWWM1 Z, ТАZH1 ES, NWWM1 A, PHA2 A, Lotoo PAW6000, HIFIMAN R2 R2000, FIOM11, Cayi

Лесен пристап до копчиња, пристаништа и камери.Одлична заштита на овој i Phone случај е обезбедена од стран

5 mm конектор, исто така позната како телефонски приклучок, аудио џек или џек приклучокот, е скромно семеј

❤️Wii да Hdmi Конвертор ПОДДРШКА на СИТЕ Wii Екранот Режими (NTSC 480i 480p, ПАЛ 576i), Автоматско Препознавање на Кон

➤【3.5 Машки до 2,5 Женски Избалансирани Адаптер】Нашите приклучок за Слушалки аудио кабел за продолжувањ

Please wait...