0
clear
  • Мажите' Sweatbands 45 ВРТЕЖИ во минута Адаптери Битник Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс Тренингот Wristbands
  • -20%
  • -20%
Мажите' Sweatbands 45 ВРТЕЖИ во минута Адаптери Битник Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс Тренингот Wristbands

Мажите' Sweatbands 45 ВРТЕЖИ во минута Адаптери Битник Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс

DEN 1660.80

Износ
Това е достапна

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓата И Телото, Имајќи Ладно И Суво.Тенок И Лесен, Додека Апсорбирање На Profuse Пот, И Нема Да Го Попречат Вежбање, Додека Тие Четка Нагоре.Удобно Sweatbands Доаѓаат Во Различни Стилски Модели За Мажите И Жените.Лесно Можете Да Го Спарите Со Вашиот Омилен Облека.Мултифункционален И Сите-Сезона Производ, Тоа Може Да Се Турка Нагоре Како Косата Headband За Пост-Тренингот Удобност Во Текот На Летото Или Како Wristband Или Да Чувате Вашиот Врат Топло Во Зима.Голема Headband За Сите Видови На Внатрешна И Надворешна Спорт, Велосипед, Двор Работа, Пешачење, Џогирање, Одење, Aerobis, Јога, Работа, Спортски Настани, Тенис, И Многу Повеќе.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓата И Телото, Имајќи Ладно И Суво.Тенок И Лесен, Додека Апсорбирање На Profuse Пот, И Нема Да Го Попречат Вежбање, Додека Тие Четка Нагоре.Удобно Sweatbands Доаѓаат Во Различни Стилски Модели За Мажите И Жените.Лесно Можете Да Го Спарите Со Вашиот Омилен Облека.Мултифункционален И Сите-Сезона Производ, Тоа Може Да Се Турка Нагоре Како Косата Headband За Пост-Тренингот Удобност Во Текот На Летото Или Како Wristband Или Да Чувате Вашиот Врат Топло Во Зима.Голема Headband За Сите Видови На Внатрешна И Надворешна Спорт, Велосипед, Двор Работа, Пешачење, Џогирање, Одење, Aerobis, Јога, Работа, Спортски Настани, Тенис, И Многу Повеќе.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Уживајте во вашата шопинг во ZOLEAROPY Продавница сега! ✿Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе се чист

На еластична бенд за рабови се направени од издржлив Ултрафини полиестер влакно, мека и удобна без штет

Супер удобно : изработени од полиестер, овие вежби headbands се обезбеди добра еластичност и одговара на ваш

87% најлон и 13% spandex 【Капка Пот, Не Работат Надвор】 : Пот капе долу вашиот челото и ветрот мензи до вашата к

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

❤Материјал : Кубни Zirconias со Микро Инлеи, метал е бакар обложено со вистински платина, не е лесно да исчез

полиестер.Увезени.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичн

Сјај светла како дијамант оваа партија сезона со нашите кристал сомот поместена headband.Шик додатоци за да

Имајте Пот Далеку Само да се стави нашата headband за мажи на без потреба да се врзуваат било јазли!Сите ние

【ЕДНОСТАВЕН и КЛАСИЧНАТА】Овој класичен headband е едноставноста во своите најдобри.Тие се совршени за вод

[Одлична флексибилност] : Жените Главата е 3.5 инчи, Широк и 9 инчи долго.Тоа може да се Протегала да се вкло

Едноставно присилува на headband надвор и ќе се чувствувате кул кога се суши.Влага Wicking.100% Полиестер.Deilin mens he

Се ИЗВРШИ И се КОРИСТАТ ВО : Често се користи и за играње кошарка, тенис, прави јога, трчање, вежбате во те

Младата headband еден големина : L*H : 18*10см(7.08*3.94 во).Материјал : Направени од сомот, децата headband е висококвалит

На Лесни, ПотАбсорбента Прилагодено Спорт Sweatband Користи Совршен Една Големина Која Е Идеална За Сите Те

Сите натпревар мултикористете мали долго крпи да ги красат мали предмети!.Калинка ~ праска ~ loquat!Durian.Овош

【Прилики】 Мек и еластичен headbands во избрани бои убаво одговара со вашиот секојдневен изглед 【Модели】

Пакетот вклучува : сива headband и црна headband, светлина синозелена лицето маска четка и светло розова лицето

Рачно изработени малку девојка / цвет девојка headpiece е создадена со користење на мешавина од слонова кос

Мека, лесназасе носат и еластична, еднократно, растеглив и погоден за на глава големини на повеќето жени

Нашата пот бендови се направени од полиестер и spandex која е мека,дише и еластичен.Трендовски дизајн не са

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Пер

Свадба коса, накит е згодна и може да се носи во текот на врвот, назад, преку челото или ткаат во текот на

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Please wait...