0
clear
  • 7 Пакет - Големи Димензии Вакуум Складирање Торби да Простор Saver за Крпа, Ќебе, Облека (21.5 x 33.5)
  • -20%
  • -20%
7 Пакет - Големи Димензии Вакуум Складирање Торби да Простор Saver за Крпа, Ќебе, Облека (21.5 x 33.5)

7 Пакет - Големи Димензии Вакуум Складирање Торби да Простор Saver за Крпа, Ќебе, Облека (21.5 x 33.5)

DEN 431.28

Износ
Това е достапна

7 Пакет Вакуум Складирање на Големи Торби (21.5" x 33.5").Работи со било правосмукалка, само да се пакувам.Заштеда на простор за складирање, 80% простор намалена.Двојно печат патент држи херметички и водоотпорен, нови клип спроведен во секоја торба.Заштита на вашата облека, постелнина чаршави, перници, ќебиња од прашина, нечистотија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Двојно проверете ги патентите за целосно затворање, избегне работи со остри агли.Корисни за широк спект

[Виси Складирање Торба] Виси торба организатор е направен од памучен материјал, кој е еколошки и издржли

Повеќенаменски складирање кутија.Со налепници за да ги означите.Тоа е убаво поставени, рабовите одгова

Тоа е направен од висококвалитет ЈП материјал, кој е безбеден и нетоксични, и продавници за храна сигурн

◆Вакуум складирање кеси се вклучени : 711 различни големини простор saver кеси за повеќе големини на предме

Моден мејсон тегла облик дизајн, заштита на свежината на разни закуски.Двојно запечатување дизајн, обез

Без разлика дали сте чување џемпери, guestroom постелнина, или вашиот омилен дизајнер на чанти, овие организ

На врвот страна може да биде целосно отворена и тоа е многу полесно да се организираат, оптоварување и и

Полиестер.На ватенка складирање торба е направен од висококвалитет полиестер материјал, кој има добра

Компресирани објект : ватенка, памук, грб, перница, кадифен играчки, итн.Функција : влага доказ, доказ, dustpr

13 прегради / пошта w / две (2) патентите.Вграденво рачки.Направени од издржлив и премиум квалитет најлон 100

Производителот гаранција може да не се применува.Заштедува до 75 % на просторот.Со вакуум торба со израза

На глуварче pendant дава сосема уникатен изглед.Уникатен Дизајн го прави charmer и привлечни.Натпреварот со со

За повеќе производи, ве молиме да ја посетите оваа продавница : ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА; Ако имате било к

Безбедни и квалитетни материјали, остатокот увери 100% сосема нов и висок квалитет.Безбедни и нетоксични,

6mm тешки bungee кабелот за долго време користејќи го во солена вода 6 парчиња mouting завртки и навртки вклучен

Прирачник за сечење, тежок изработка, рамност и издржливост.Надворешниот жакард ткаенина, гроздобер ел

Џамбо : 6 Pack x 32"x 40", може да се користи за чување на двојно ќебиња, перници, крпи, завеси или 1 кралицата сет

Вакуум пакети ви помогне да ги зачувате далеку вашата облека, палта, перници, ќебиња, итн.Овие вакуум про

★Обезбедува внимателен и внимателен дизајн за вашите станбени и комерцијални апликации.Ние сме посвет

Ова е многу убава подарок, без разлика дали тоа е за жена, блиски пријатели или вашите сопствени.Овие едн

◎ Компатибилен со Повеќето брендовиорганизаторот има неверојатен капацитет.Нерон е компанија чија ед

4 Пакет за Обновливи Воздух Тесни Торби 4 Џамбо Големина Вакуум Складирање Торби; Чувајте се далеку ваше

Вакуум sealer кеси користите моќен вшмукување да ја извадиме сите на воздухот од гломазна предмети како об

Материјал : пластика.Димензии : Должина, ширина и висина се во врска 15*7.5*5.5 см, грешка е околу 1cm.Се елимини

Едноставно користење на подготви string да се печат торба и чување на сето она што треба да остане организи

Пакет на Вакуум Складирање Кеси 4 Долго (53x27.6 во) + 6 Супер Џамбо Коцка (40x28x18x18 во) + 10 Удобно Палецот Клип за

ОДЛИЧЕН ПРОИЗВОД ДИЗАЈН и VISIBILITY – за транспарентна дизајн на производот овозможува лесно видливост на

Drawstring Дизајн : во Споредба со плакарот се движат поле, drawstring на врвот на облека шкафче може да се поправи

Please wait...