0
clear
  • Три Слој Анти-Течење Пелена за Обновливи Крпа DiapersWoman Водат Leakproof,за Инконтиненција Тинејџерски/Возрасни Дише Перат Пливаат Пелена 1124 (Големина : X-Large)
  • -20%
  • -20%
Три Слој Анти-Течење Пелена за Обновливи Крпа DiapersWoman Водат Leakproof,за Инконтиненција Тинејџерски/Возрасни Дише Перат Пливаат Пелена 1124 (Големина : X-Large)

Три Слој Анти-Течење Пелена за Обновливи Крпа DiapersWoman Водат Leakproof,за Инконтиненција Тинејџерски/Возрасни

DEN 1701.60

Износ
Това е достапна

Кои ќе бидат оштетени.● Превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности.Постои специјален материјал под вода доказ обвивка. Не може да бидат изложени на sun4. ▼ Која не содржи хемиски состав, ова ќе биде безбедно и одговара за долгорочна употреба, усвојување мека чиста памучна внатрешна обвивка за да се зголеми комфорот и да се спречи протекување,погоден за c-дел обновување. Може да се користи 40 степени топла вода, машина wash2.Ве молиме контактирајте со нас за резолуција.Перење чекори : 1.Совети : Овој производ може да биде машина за измиени, не е лесно да се мијат за долго време, неправилно миење ќе влијае на животот на течење-доказ слој! ! !Мерки на претпазливост : 1.Ако не можете да го добијат тоа по 35 дена. Може да се користи 40 степени топла вода, машина wash2.Работи добро со фустани/ висока waisted фармерки, премногу.Чувајте ги вашите приватни делови удобно и сува во текот на целиот ден/ноќ, ви даде goo спиење. Нема сува cleaning PACKAGING И ПРЕВОЗОТ ГАРАНЦИЈА● Предмети ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата завршен примени.▼ Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и превозот, ве молиме контактирајте со нас и со нашата служба за корисници на тимот за поддршка ќе ви одговориме во рок од 24 часа.● Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае и до 35 дена. Хлор кајгана не треба да се used3. ▼ Машина за миење/страна се мијат и се исуши. Нема сува cleaning Product Име : Дами Возрасни Пелена Pants Fabric состав : cotton File надеж : cotton Absorber : полиестер, памук, viscose Laundry чекори : - со апсорпција На вода дел се навлажни со вода Прелива детергент рамномерно - да ја Стави во перење нето-торба и измијте го на ладно место. Не може да се drying5.Не ја изложувајте на сонце. ▼ Водоотпорен и дише поставата нема да предизвика пелена осип или чеша и поудобно да се носат и сува брзо.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

ДЕБЕЛИЧКА КОЖА : Ова длабоко хидратантен индивидуални убавина лице маска со колаген е зацврстување на к

Без разлика кој настан ќе учествуваат во носењето на овој реални маска ќе остави длабоки и траен впечат�

【Третираат Мрзливи Око】Нашето око печ е идеален за некои луѓе, којашто има да се закрпи редовно.Корисн�

Вашето дете е PJ Маски партија ќе се заврши со 16 пијалоци и 50 ручек салфетки, сина пластичен прибор за јад�

1број на 1.0 унца хидратантен лицето маска листови со прочистена хијалуронска киселина за да ја задоволи

FUCK OFF 100% Полиестер, Меки, Удобни.Тока затворање.Производ Перформанси Тоа Е Многу Мека, Дише, Отпорен На Во

SHIKAKAI ПРАВ : Shikakai во прав е богат со витамини А, Ц, К и Г Тоа е многу корисна за косата.Shikakai прав помага со ра

Направени во Кореја.Pakage детали : Natureby Суштината Маска Лист 9 компјутери.Кореја суштината лицето маска п�

50мл / 1.7 оз.Мобилната.Мултифункционални третман со цел да го подигнат & стимулирам skin Increases цврстина & ела�

❂ Обнови Формулиран со одличен сооднос на Aruna Youth Комплекс, Тројно Ферментира Filtrate и Хијалуронска Кисел�

Просечната големина и дизајниран со прилагодливи копчето, погоден за различни големина и повеќе удобен

Направени во Кореја 1 Маска по пакет за 1 пат употреба 12 Пакети = $30.00, $2.50 / пакет 24 Пакети = $54.00, $2.25 / пакет.Г�

100% полиестер со TPU ламинатни.Прифатлива водоотпорен обновливи крпа пелена маска за да се користи со fitteds

✔ИТНО ОСЛОБОДУВАЊЕ да Користите нашата обновливи око ice pack за ублажување на замор на очите, намалување

BRETHABLE МЕКА:Овие крпа маски се светлина во тежина и мазни во ткаенина,правење на вашиот носот и устата се

Помага во одржување на кожата на природната рамнотежа на кожатаfriendly и дише 【Водоотпорен Дизајн】 : Водо

10 во 1 : Лицето маска комплет доаѓа со 1 лице маска сад, 1 мека четка, 1 силикони лицето маска четка, 1 стап шп

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Имаме сите видови на автомобил регистарски таблички во нашата продавница за вас за да изберете од.3 cm (НИ

Овој производ е погоден за стари пациенти, благи незадржување на мокрење, мобилност незгодно луѓето над

Двете Tencel листови (бела) и јаглен лицето маска (Црна) има убава розово злато обрасци кои се совршени за де

Не Затворање затворање.Рака Мие 100% полиестер влакна.Маски за лице се печатени во целост, и уникатен печа

Блокираат светлината за да се постигне подлабоко повеќе ресторативна спиење.Заштита и хидрат нежна кож

Please wait...