0
clear
  • Вез Конец Крстот Бод Конец, 36 Бои Везови Нишка со Линија Картичка
  • -20%
  • -20%
Вез Конец Крстот Бод Конец, 36 Бои Везови Нишка со Линија Картичка

Вез Конец Крстот Бод Конец, 36 Бои Везови Нишка со Линија Картичка

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Виножито Жив Боја : боја везови конец има 36 различни бои.Секој конец е 8 метри долго , доволно за пријателство нараквици и други пловни објекти.Секој конец е направена на 6 памук теми.Висок квалитет на везови забен конец, 100% памук, многу тешко, може да се користи како везови забен конец, исто така, може да се направи пријателство нараквица.Нашите везови конци се навива со линија картичка.Кога ќе го направите крст бод manual, ќе не трошете време да се занимаваат со заврзана конец, а вие не сакате да ги отфрлите некои везови теми за овие заврзана конец.Вез Конец Крстот Бод Теми е многу погодна за DIY работа, крстот бод, везови, шиење, ткаење, игла занает, пријателство нараквица, девојка да создадат рачно изработени подароци крстот бод љубовници, исто така погоден за крстот бод почетници.Детали за производот : - Количина : 36pcs везови забен конец, 8m по skein и составен од 6 насоки - Материјал : полиестер-памук - Боја : 36 различни виножито colors Package Included36 x везови конец.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Пластични Материјали】Конец bobbin е направен од висок квалитет на еколошки пластика, транспарентен мат�

Изработени од 100% Полиестер;.Кој е нерамна боја промени во текот на забен конец, им даде на вашиот везови �

Обичните конец за шиење, неколку бои транзиција на линија на грубата и фината линија, тоа е добро да се к�

Дванаесет skeins на брилијантен, шествлакно конец.Направени од двојно mercerized, главен долг 100% памук влакна...

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна на�

Оваа DMC везови конец е брилијантен шест влакно, делив тема.Направени од двојно mercerized долго главен памучн

Секоја кутија содржи 120 пластични конец bobbin, ги задоволат секојдневните потреби.Еден Организатор Кутиј�

Боја кутија големина : 16 * 16 * 12cm.Компактен дизајн, мала меморија, и лесно да се носат.Сите видови на игла р�

Цената вклучува 12Пакет на DMC Тема Бисер Памук Skeins Големина 5 27.3 Дворови снежана 115 5B5200 (UPC : 077540281435).Димензи

DIY handcrafts за деца Материјал : 100% долго главен Египетски памук,Двојно Mercerized3.Совршен за пријателство нарак�

Теми кои ќе ги додадете светлина и рефлексивни квалитети да било везана или занает проект.Доаѓаат со 6 ske

ВЕЗ КОНЕЦ за ПОЛНЕЊЕ Вез дополнителен комплет вклучува 100colors 8m шествлакно mercerized везови конец Рерана на

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

Бренд : DMC.Количина : по skein.Боја : 310 Состав : 100% Памук.Инструкции за перење : Перат на 60 степени.Информации �

Please wait...