0
clear
  • Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2
  • -20%
  • -20%
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

DEN 315.60

Износ
Това е достапна

тоа се направи животот лесно.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со пр

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионал

Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имат

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право

Добредојдовте да го купат.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдне

Ергономски, лесна контрола и повеќе доверба во кастрењето.Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека мож

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

Сите алатки се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик со повисока сила и цврстина, остар и из

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д

16pcs / ПОЛНЕЊЕ : 16pcs различни алатка комбинации помогне со различни нога probl , ноктите clipper комплет може да

Маникир, педикир, средување на ноктите, и веѓа средување ги задоволи сите ваши потреби, вклучувајќи рака

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Исто така е многу лесен, па мо

Се користи во своите нокти ритуали.06 инчи)Помине clipper полнење во боја : сребро, gold Suitable за публиката : adults T

Криви edge : ова помине clipper е дизајниран со криви сечилото според природната форма на ноктите за да се обе

тоа се направи животот лесно 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир

Лесно да се исчисти, не е лесно да ' рѓа.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површини н

Ве молиме имајте предвид дека, поради различни екранот може да се појави благо боја разлика, ве молиме д

Професионален Маникир за Полнење за сите вашите нокти потреби Направена со најдобар квалитет, од нерѓо

Професионални помине clipper сет : KAOBEINA помине clipper сет содржи помине clippers, ноктот clippers & вертикален помине cl

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с

Пренослив дизајн : нишалка нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложени

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Добредојдовте да го купат.тоа се направи животот лесно.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме д

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање, полесно да се организираат и да се носат.Со

Please wait...