0
clear
  • 1156 Автомобил Кочница Светла, Maso 100W BA15S 382 P21W XBD Бела LED Стоп Обратно Паркинг Светлина Canbus Сијалица Пакување од 2
  • -20%
  • -20%
1156 Автомобил Кочница Светла, Maso 100W BA15S 382 P21W XBD Бела LED Стоп Обратно Паркинг Светлина Canbus Сијалица Пакување од 2

1156 Автомобил Кочница Светла, Maso 100W BA15S 382 P21W XBD Бела LED Стоп Обратно Паркинг Светлина Canbus Сијалица

DEN 420.24

Износ
Това е достапна

★MASO Супер бела Автоматско Сопирање Светлина : Секоја Сијалица Wite 20 Кри висока моќност LED,100 W Висока Моќност,Висока Осветленост. ★НА Кри SMD LED Кој Е со Висок Квалитет,Долг Живот не заедничката LED. ★Лесно Plug Брза размена на инстант Start-Up време. ★ Во согласност со висока лумен СМД/ led диоди, посветла од халоген.Грешка Слободни CANBUS!!!Нема Предупредување Грешки код, крушка-out порака за предупредување порака. ★100% ЗАДОВОЛНИ ГАРАНЦИЈА - Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА бесплатна гаранција, како и со CE, и ROSH Сертификација., клиентите можат да бидат сигурни дека го користите, ако сопирање сијалица е оштетен или не може да се користи, клиентот може да контактирате со нас, ние ќе им обезбеди на клиентите со задоволителни решенија.Спецификација : Грло : 1156 Ba15s 382 Боја : 6500 K ксенон HID Бела Моќност : 100 W секоја сијалица (1200 Lumens) Напон: 12 V Зрак шема : 360° 100,000 часа живот (долготраен живот) Погоден за : Го Сигнал паркинг светлина, Опашка Stop / Кочница светлина, Обратна Копија светлина, Blinker / Агол / Индикатор светилки Пакет вклучуваат : 2x 1156 BA15 S светилки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СПЕЦИФИКАЦИИ:Контактот големина : 0.6 во Должина : 1.77 во, Напон : 12v, Боја : 6000 K Бела, Моќност : 2.4 W, Светлина �

Пакување од 2 1157 LED светилки, секоја сијалица има 30 парчиња 3030 Чип СМД.Може да произведе до 450 lumens.Работа Н�

Содржина : T15 13 LED SMD 5050 Бело Пар.Боја : Бела.Димензија : 43x12mm.Важно : Проверете димензија за да бидете сигур�

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте сигурни за КОМПАТИБИЛНОСТ ЗАМЕНА.Точ

1157 Тип LED Сијалица 4014 SMD (48 Led диоди количество) Висока Моќност Led диоди, Посветла Од Нормално Блескаво Све�

Зелена и животната срединапријателски производи, безбеден и сигурен.Лесна инсталација, само приклучет�

Енергетски ефикасни со нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија.Далеку помалку од ха�

Пакет Содржина : 2 висока моќност LED светилки.Предност : Неполаритетот дизајн,Компатибилен за двете CK / SRCK

Содржина : T15 9 LED SMD 5050 Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 35x10mm.Важно : Проверете димензија за да бидете сигурн

Ултра Сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои.Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска Температура.Дол�

Please wait...