0
clear
  • MEEFIX SIM Картичка Фах Нано Носителот Слот со Водоотпорен Гумена Заптивка Замена и Pin-Ejector за iPhone XR (Црвена, Dual SIM)
  • -20%
  • -20%
MEEFIX SIM Картичка Фах Нано Носителот Слот со Водоотпорен Гумена Заптивка Замена и Pin-Ejector за iPhone XR (Црвена, Dual SIM)

MEEFIX SIM Картичка Фах Нано Носителот Слот со Водоотпорен Гумена Заптивка Замена и Pin-Ejector за iPhone XR

DEN 117.60

Износ
Това е достапна

Пре-инсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го замени недостасува, изгребани или оштетени држачот за sim картичка.Доаѓаат со Pin E-jector.Пакет Вклучувајќи : 1x SIM Картичка Лента (пре-инсталиран на водоотпорни гумени прстен)1x Pin Ejector Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

MagnoliaГроздобер кавга хартија цутот на црешни.Дајте му на вашиот хартија занаети и повеќе убави димензио

Ги вклучува следните Озборн Удар Колекции од Jackson Lea : 47541, 47543, 47545 Чекори 1 Алуминиум, Бакар, Никел, Калај, З

Гума затка има одлична отпорност на топлина, студ отпор, dielectric отпор, озонската отпор.Овој кат џек прикл

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Димензии : 19.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под крев

14 инчен лаптоп торба е направен од висок квалитет на Neoprene материјал, водоотпорен и издржливи.На рамо, ра

сакаме да ви помогне да се направи нешто, само кажи ми вашиот нешто во врска со оваа точка ЕДНОСТАВНОСТ 02

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762

Да може ефективно да се игра функција на автомобил rearview бебе огледало.Едноставен и великодушни произво

Виткање Дизајн Со прилепува во 4 краишта за да се направи тоа е лесно да се свитка и се одвиваат и пак ста

Сопствени дизајниран за вашиот уред.Лесна инсталација ткаенина за Чистење вклучени.Штити од прашина, sm

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап

Убаво.Моден колокација.Исклучителна изведба.Концизни и јасни.Не е лесно да се деформира, силна тридимен

Please wait...