0
clear
  • Kikkaboo Нилски Коњ Не Се Лизга Писоар - Унисекс
  • -20%
  • -20%
Kikkaboo Нилски Коњ Не Се Лизга Писоар - Унисекс

Kikkaboo Нилски Коњ Не Се Лизга Писоар - Унисекс

DEN 416.88

Износ
Това е достапна

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е направен од лесен и издржлив материјал.Идеален за кога имате потреба за транспорт на медиокритет за чистење.Чистење и празнење ќе биде многу едноставен. 100% BPA Free.Карактеристики на истури-доказ капак.Вашиот малку еден ќе биде сигурен, практичен медиокритет со анти-лизга систем, така што кога прават нивните мали нешта детето да се чувствува удобно и безбедно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Писоар цедилка со кина решетки.За стаклестото кина писоар го одложи.За коноп 2Инчен железни цевки или ле

Содржи fungicide да се бори против бактерии и борба против мириси.Се користи за заштита на подови од дамки на

КОНТИНУИРАНО МИРИС : Високо ефикасни malodor eliminator држи писоар мириса свежо, за период до 30 дена.ФЛЕКСИБИЛН�

Please wait...