0
clear
  • AIR802 SMA Џек-Женски Crimp Конектор за Кабел Видови: RG8, CA400, Време Микробранова е LMR400, Belden 9913
  • -20%
  • -20%
AIR802 SMA Џек-Женски Crimp Конектор за Кабел Видови: RG8, CA400, Време Микробранова е LMR400, Belden 9913

AIR802 SMA Џек-Женски Crimp Конектор за Кабел Видови: RG8, CA400, Време Микробранова е LMR400, Belden 9913

DEN 771.84

Износ
Това е достапна

Женски-Џек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за Лемење.AIR802 модел CN4 SMAJ е SMA џек или женски конектор големина за RG8, AIR802 CA400, Време Микробранова е LMR400 и Belden 9913 коаксијален кабел.ЕЛЕКТРИЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Отпорност : 50 Ohms Фреквентен Опсег : DC до 11 GHz Напон Оценка : 500 Volts Врв Dielectric да Издржи Напон : 1000 Volts RMS Вметнување на Косата : 0.20 d B Max МАТЕРИЈАЛ : Тело : Никел Позлатен Месинг Контакт : Злато Позлатен Месинг Изолатор : Тефлон Ferrule : Никел Позлатен Месинг МЕХАНИЧКИ : Кабел Прилог : Хексадецимален Плетенка Crimp Центар Диригент Прилог : Лемење или Crimp Кабел Задржување : 60 кг Повлече Парење : 1/4 - 36 UNEF Провира Парење вртежен момент : 15 инчен фунти Максимална надворешна Температура : -67°F до 185°F (-55°C до 85° C) Ro HS Согласност : Да Корозија : МИЛИ-Std. 202 Метод 101 (Тест Состојба Б) Температура Велосипедизам : МИЛИ-Std. 202 Метод 102 (Тест Состојба C) надморска Височина : МИЛИ-Std. 202 Метод 105 (Тест Состојба В) Вибрациите : МИЛИ-Std. 202 Метод 204 (Тест Состојба D) Отпорност на Влага : МИЛИ-Std. 202 Метод 106 (Тест Состојба Б).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100 Care Fusion 412680005

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Please wait...