0
clear
  • Niiyen Заби Украси, 10pcs 2mm Кристал Украси Заби Накит Декорација Бела W/Кутија, Усвојување Акрил, Блескавата Одраз Површини, се Подобрат Заби
  • -20%
  • -20%
Niiyen Заби Украси, 10pcs 2mm Кристал Украси Заби Накит Декорација Бела W/Кутија, Усвојување Акрил, Блескавата Одраз Површини, се Подобрат Заби

Niiyen Заби Украси, 10pcs 2mm Кристал Украси Заби Накит Декорација Бела W/Кутија, Усвојување Акрил, Блескавата

DEN 177.36

Износ
Това е достапна

Ако се стави на правилно, тоа ќе не е лесно да се падне за долго време.Одлични алатки за DIY аматерски на ноктите и забите декорација.Усвојување на високо квалитетни акрил, блескавата одраз површини.Добро спакувана во пластична кутија безбедно и нема да се скршени.Направи вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна.Опис : Овие украси може да се држи на површината на забот со лепак, кој се подобрат вашите заби и направете ја вашата насмевка повеќе атрактивни.Тие се лесно да се стави на и ќе остане за долго време доколку се користи правилно.Исто така можете да се држи ги на прст ноктите и да ги користите со вашиот имагинација.Тие доаѓаат со пластична кутија, па може да се стави во кутија без да се грижиш за губење на нив.Тоа е совршена декорација за секој кој сака убавината.Карактеристики : Усвојување на високо квалитетни акрил, блескавата одраз површини.Одлични алатки за DIY аматерски на ноктите и забите декорација.Ако се стави на правилно, тоа ќе не е лесно да се падне за долго време.Добро спакувана во пластична кутија безбедно и нема да се скршени.Направи вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна.Карактеристики : Материјал : Акрилна Боја : Бела Дијаметар : 0.2 cm / 0.078" Кутија Големина : 6 x 3.2 x 0.7 cm / 2.36 x 1.26 x 0.27" Количина : 10pcs по кутија Тежина : 6g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 Кутија(10pcs) x Заби Украси Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако обликувањето ефект не е добар, може да го повтори обликувањето додека сте задоволни.Употреба : 1.Особ

Едноставна светлина, лесно да се инсталира и преносни базирани со тркала дизајн.Слободно да се прилагод

Live Coco е активиран јаглен во прав majorly помага со штетни орален thrush 100% Природни Она што ќе добиете?✸ 80g / 2.✸

Лесно да се грижи за вашето орално здравје дома преку употреба на нашите производи.Електрични заб калку

Тоа е нежна и безбедно за глеѓ, gurms, фурнири и протези.Овој докажан белење на гел формула обезбедува знач

бренд : vicco.големина : 100g.Јас сум не благослови со pearly бели заби.Infact, моите заби понекогаш изгледаше толку

Feautres : *Убав нов дизајн; *Со 7 инчен допир скрин Четири LED извори на светло : Сина, Црвена, Сина&Red, Blue & Пурпур

ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нечистотија четки за заби се посилно и Посилно, како тие се направени од Moso Бамбус

Светлината го активира белење на гел и oxidizes пигмент на забите преку дентин цевки во најкусо време, за disco

Филм Квалитет Ефект.Реални Дизајн.Лесно Да Се Примени!.Најдобар Костим Додаток.Голем Ноќта На Вештеркит

Кристал Заб Украси Направете вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна, ќе бид

Кога ќе се залак на отворот, тоа совршено ќе се вклопат и да го покрие вашите заби.Додадете нашите инстан

Не Насмевка на Забот Whitener Комплет = Лесен за Употреба и Безбедни за Белење на Забите 10 Шприцеви (3cc / секој

Количина 20 Заби Белење на Гел 3ml Шприцеви во 22% Carbamide Насмевка на сила, исто професионални формула која ст

Средство за учење во лабораторија или во училница, за наставниците да им помогне на студентите да науча

НОВО!LED светло технологија што е слободни раце и обезбедува побрзо белење LED светло приклучок директно

[9 начини] : 9 Прилагодливи сила режим е погодна за различни лепак чувствителност.Лесно да се започне од н

#За споредување на забите нијанси пред & после белење # 20 нијанси со ласерски гравирани нумерација за под

Уверение 35% намалена на 12% Храна Одделение Водород Пероксид плус 2 преисполнет dropper шишиња испраќаат брз

На гингивата заштита бариера за стоматолошка употреба.Лесензакористење шприц за прецизноста на аплика

Please wait...