0
clear
  • Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фан Количка за Лаптоп Кулер, 2.4 2.4 x x 0.5 во USB Кулер за Лаптоп со 2 Навивачите LED Сина Светлина безбедносен Прекинувач со 500 ВРТЕЖИ во минута
  • -20%
  • -20%
Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фан Количка за Лаптоп Кулер, 2.4 2.4 x x 0.5 во USB Кулер за Лаптоп со 2 Навивачите LED Сина Светлина безбедносен Прекинувач со 500 ВРТЕЖИ во минута

Лаптоп за Ладење Подлога, Dual Фан Количка за Лаптоп Кулер, 2.4 2.4 x x 0.5 во USB Кулер за Лаптоп со 2 Навивачите

DEN 743.76

Износ
Това е достапна

Количка -Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воздухот Излез-Големи воздух излез, multispace топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси.Лесен за Употреба -четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба. 16 Не се Лизга Подлога -Четири метри на двете страни има вкупно 16 antiskid подлога, имаат antiskid ефект и може да биде убава декорација.со Switch-Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Функција : 1. Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина. 2. Голем воздухот излез, multispace топлина дисипација, стабилна и одлични перформанси. 3. Четири стапки се фиксни без завртки и природно се вклопуваат за стегање, повеќе лесен за употреба. 4. Четири нозе на двете страни има вкупно 16 antiskid подлога, имаат antiskid ефект и може да биде убава декорација. 5. Опремени со USB напојување интерфејс и безбедносен прекинувач, безбедни за компјутерски употреба.Спецификација : Предмет Тип : Лаптоп Кулер Материјал : Пластични Бучава : 23db Фан Големина : Прибл. 60 x 60 x 12mm / 2.4 2.4 x x 0.5 во Брзина : 500 ВРТЕЖИ во минута до 2500 ВРТЕЖИ во минута Воздушниот Волумен : 5.6 cfm-28cfm Напојување : USB 5.6 V напојување Пакет Листа : 1 x Кулер за Лаптоп 1 x USB Кабел.

Повеќе информации

Item Type:
Laptop Cooler
Material:
Plastic
Noise:
23db
Fan Size:
Approx. 60 x 60 x 12mm / 2.4 x 2.4 x 0.5in
Speed:
500 RPM to 2500 RPM
Air Volume:
5.6cfm-28cfm
Power:
USB 5.6V power supply
Package List:
1 x Laptop Cooler :
1 x USB Cable :

Најдобрите понуди во категоријата

AICHESON S035 RED лаптоп кулер е посебно дизајниран за да се излади до 17.3 инчен лаптоп.Бран метал mesh, 10001500 RPM 1 гол

Тивко да го игнорираме нејзиното постоење.Нискибучава фанови, работната бучава може да се контролира п

★6 СУПЕР ЛАДЕЊЕ И ТИВКО ФАНОВИ : Лаптоп подлога за ладење има 6 бучаваслободен фанови, со сини LED, не се са

Dual фанови, побрзо топлина дисипација, и со LED сина светлина, за повеќе убави бои.Едноставен изглед дизајн

◆ едноставно приклучоци во usbпорта на вашиот лаптоп и не бара дополнителен надворешен извор на енергиј

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

*Без оглед на возраста или интензитетот на употреба, тоа ќе кул вашиот КОМПЈУТЕР.Нашите клиенти се пости

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

5 mm отвор метал mesh површина, што ја прави радијатор силна и не е лесно да се деформирани.8 cm), фан има црвен

Ултрапреносни : Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воз

Кулер За Лаптоп За 1216 Инчни Лаптопи.Побрзо топлина дисипација.Две Молчи Фанови,Метал Панел.Се Прилагод

ШЕСТ ГОЛЕМИ ЛАДЕЊЕ ФАНОВИ : лаптоп вентилатор за ладење подлога има 6 x 70mm ладење фанови, 15002200 RPM во секој

【4 in1 Лаптоп Ладење Подлога】На Winimicot Лаптоп Ладење Подлога со да ги Задоволи вашите потреби одеднаш : ла

Шест led фан, брзината на вентилаторот може да достигне максимум 2600±10%ВРТЕЖИ во минута 2 USB порти со 1 беспл

★ Различни опрема агли : ергономски дизајн високи и ниски мултиопсег можат да се прилагодат на различни

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

Ефективни перформанси ладење со високо квалитетни материјали.Компатибилен со 17" тетратки и подолу.Голе

Директно удар на топлина на дното на лаптоп, сила на лаптоп топлина за удар надвор, и воведување на ладен

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

15.5" x 11" x 0.25", Наменета за сите 17" лаптоп компјутери.Лаптоп зрачење shield дизајниран да ги блокира ЕЛФ, RF, Wi Fi

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

Висок, среден и низок пет опрема прилагодување, различни прилагодувања прилагодување на агол, погодна з

【Саќе Мрежа Дизајн】 : Лаптоп ладење подлога со 2,5 mm метал mesh површината за да се обезбеди одлична струењ

Притиснете : исклучување на вентилаторот за ладење.ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ / ИСКЛУЧУВАЊЕ : .Зголемување или намалу

【Еден Голем Фан】лаптоп фан донесува најновите алуминиумска легура, работен напон : 5 V, тековни : 0.22 А, USB

На оваа подлога за ладење усвојува ергономски квадрант кота дизајн, ви даваат оптимална пишување агол з

Силни перформанси ладење : 4 силна фанови со лед и две фан префрлување може да се прилагоди брзината на в

* Dual USB interfac , приклучете се игра, пренос на податоци или поврзување на други уреди Mesh Дизајн : Лаптоп ладе

На метал mesh може да ги привлече топлината подалеку од лаптоп, да се подобри ефект на ладење.Лаптоп за лад

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

Please wait...