0
clear
  • Еластичен Бебе столче Крошна - Симпатична Куче Куче Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Шамија Старечки Покритие за Мајки Доилки
  • -20%
  • -20%
Еластичен Бебе столче Крошна - Симпатична Куче Куче Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Шамија Старечки Покритие за Мајки Доилки

Еластичен Бебе столче Крошна - Симпатична Куче Куче Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Шамија Старечки

DEN 1478.40

Износ
Това е достапна

Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи. ❤ Целосна Заштита : На carseat шамија уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.34 инчен (72 см) долго * 27.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Обезбедување на квалитет на Различни бои и симпатична модели, ова е мода мултифункционален бебе столче крошна дека секоја нова мајка ќе љубов.Измијте нежни, се постават рамен да се исуши. ❤ Совршена Големина : На врвот отворање е 13. ❤ Одличен Подарок : Стилски и издржлив, нашите разноврсна бебе столче поклопецот се големи подароци за expectant мајки или нови мајки.Ние само обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите.34 инчен (70 цм), на висина е 27.55 инчен (72 см).38 инчен (34 см) со врвот отворање.Голема & Пространа 28. ❤ Мулти Употреба : Нашата carseat шамија, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија.Наскоро ќе стане омилен потребата за мајки.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе.Разни Користи Нашите Еластичен Бебе столче Крошна е лесно за чување и разновиден.55 инчен (70 cm) во широк * 13.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето.Ако имате било какви прашања за цел или квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.Се препорачува за миење на рацете.❤ Удобно & Трајни : Ова carseat шамија е направен од 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex која не е евтина rayon.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одговара за жените во сите векови.Железо на ниска температура.Печати на враќање превозот етикета.Ако са

Совршен за момчиња и девојчиња, совршен подароци за бебиња, или само подароци за секоја мајка, новата ма

СЕГА ВАШЕТО БЕБЕ Е ПОКРИЕН со "Munific" столче крошна, кој е дизајниран да ги заштити вашите новороденче на wi

Најдобар Фестивал Подарок : за новите мајки или бремени жени.Нуди врвна удобност за вас.Се грижи за неа и

❤【МЕКА И БЕЗБЕДНО ТКАЕНИНА】Ова бебе столче покрие користиме високо квалитетни мека и безбедно флекси

✓ Универзална Одговара : 100 X 70cm(39.4 inx 27.6 во).Ова бебе столче корица вклопува речиси видови на бебето стол

100% Памук Направени од 200тема брои 100% Памук на двете лицето и поддршка.Материјалот дише и се обезбедува з

Бебето нега комплет, исто така може да го заштити вашето дете од грешки и полен.Болничкиот поклопецот е

38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.Зошто Да Изберете Нашето Бебе Столче Маска?Висок Квалитет на Материја

Железо на ниска температура.Овој плоштад косата со шамија е исклучително пријатна и добро за носење на

❤ Мулти Употреба : Нашата шетач покрие, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена т

Кога бебето спие во шетач или столче, тоа обезбедува наппријателска атмосфера, додека за заштита на нив

Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ја покриваат многу лесно да се чист

【Производ Вовед】 Нашите Производи Се Направени Од ДвојноLayer Фланелен Боксери Ткаенина, Која Е Удобно И

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на

55 инчен (70 cm) во широк * 13.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.И

Влакна.Увезени.Мулти Користете ги Опфаќа за Секоја Мајка Седиште за во Автомобил Покритие, Негување на

Тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога ќе одат надвор да се заштити приватноста.❤ Удо

Еластичен Материјал : Направен од 80% полиестер + 20% spandex.Тоа е мека и кожата пријателски за babys,на дише ткае

Arnzion бебе столче покрие нуди екстра торбичка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема

Еластичен и мека дише материјал за да се задржи вашето бебе безбедно насекаде со бебето carseat капак, кој е

Please wait...