0
clear
  • CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила, 100x55(MM), Сребро,Светло Жолта, 3 Парчиња Блескаво Светл
  • -20%
  • -20%
CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила, 100x55(MM), Сребро,Светло Жолта, 3 Парчиња Блескаво Светл

CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила,

DEN 165.12

Износ
Това е достапна

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Применливи Прилики : Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила;Куќи;Тоалет;Чај Соба;Изнајмување на Соба Боја : Сребро,Светло Жолта Материјал : Стакло Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 120(G) Висина : 100(MM) Дијаметар : 55(MM) Напон(V) : 48 Моќност(W) : 40 Услуга-Живот(H) : 1000 Прозрачна-Флукс (LM) : 800 Пакет се Вклучени : 3 парчиња Блескаво Светло Светилка Светилки Карактеристики : Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Производот има широка употреба на светлина со висок степен на осветл.Производот се користи пламен retardant и голема температура отпорни материјали за да се спречи безбедност опасности.Производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Едноставност дизајн со убави и исклучителен изглед.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено,

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

Хексадецимален Кап Завртки се завртки со рамо во должина подолго потоа 11 / 4".Тие имаат хексагонална глав

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и неиритирачки влакната, шестдимен

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

64pc на висока моќност ПРЕДВОДЕНА NBУВ светлина ,Долг живот, добри насочување ,без несакани ефекти.Изграде

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Водител на Г

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100...

Please wait...