0
clear
  • JTRJ Количка за Ладење подлога Компјутер Ладење Заградата Универзална Ладење
  • -20%
  • -20%
JTRJ Количка за Ладење подлога Компјутер Ладење Заградата Универзална Ладење

JTRJ Количка за Ладење подлога Компјутер Ладење Заградата Универзална Ладење

DEN 1574.40

Износ
Това е достапна

1. Топлина дисипација заградата на нов лаптоп, лаптоп компјутер додава заградата подлога, три височини, три агли на гледање, кои може да се сретнат на вашиот гледање висина.2. Мали и преносливо, можете да го носите со вас, и тоа лесно може да се стави во ранец или џеб кога ќе излезе, заштеда на простор.3. Физичка топлина дисипација, на протезата може да се зголеми циркулацијата на воздух на дното на лаптоп, и ефективно подобрување на компјутерот топлина дисипација проблем.4. И покрај малите димензии, моќна работа, шупливи и топлина дисипација, стабилни и не се лизга, компактен и лесен за носење.5. На тока дизајн е лесно да се комбинираат во еден лесен дизајн со атрактивни вредност и може да се користи во различни дом и канцеларија средини.Опис : силиконски материјал го штити телото од триење и штета, и е добро поддржан за да се спречи лаптоп од лизгање надвор.Спецификации : Боја : црна, бела (изборен)Материјал : Алуминиум легура + silicone Size : големи димензии : 2.1 * 4.2 * 4.2 см, мала големина на : 1.3 * 2.1 * 2.1 cm Package се Вклучени : 1 * bracket Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Метал Mesh Surface Metal мрежа топлина спроводливост подобро,2.+ЗДРАВ & ПРЕНОСНИ канцеларија компјутер стојат, г

ШЕСТ ГОЛЕМИ ЛАДЕЊЕ ФАНОВИ : лаптоп вентилатор за ладење подлога има 6 x 70mm ладење фанови, 15002200 RPM во секој

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на ч

★ Различни опрема агли : ергономски дизајн високи и ниски мултиопсег можат да се прилагодат на различни

5 mm отвор метал mesh површина, што ја прави радијатор силна и не е лесно да се деформирани.8 cm), фан има црвен

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

【2 Ултративка Турбо Фанови】лаптоп подлога за ладење е со вграденво 2 ултративка и бучаванамалување на

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

Тивко да го игнорираме нејзиното постоење.Нискибучава фанови, работната бучава може да се контролира п

* Прилагодите Фан 4pin Splitter Кабел, поделени на 4 x 3pin за фан напојување 2x (црна + црвено) 5 V Ниска 2x(жолта + црн

Ултрапреносни : Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воз

Погоден за лаптопи, ефективна топлина дисипација, лесен за употреба и со добри перформанси.Постојат 5 бо

★ Отстранлив фан : Поради различни позиција на батеријата греење, дизајнот на подвижни фан ви овозможув

15.5" x 11" x 0.25", Наменета за сите 17" лаптоп компјутери.Лаптоп зрачење shield дизајниран да ги блокира ЕЛФ, RF, Wi Fi

Please wait...