0
clear
  • CargoBuckle F13758 Ratchet Рака Тај-Долу со S-Куки
  • -20%
  • -20%
CargoBuckle F13758 Ratchet Рака Тај-Долу со S-Куки

CargoBuckle F13758 Ratchet Рака Тај-Долу со S-Куки

DEN 466.56

Износ
Това е достапна

Ratchet рака тај-долу со двојна S-куки.Се работи за повеќето средни должност апликации. 2,500 Фунти скрши силата и 833 Фунти безбедно работно оптоварување.Мерки 2-Инчен од 15 метри.Опис на производот На Cargo Buckle Ratchet Рака Тај-Долу со двојна S-куки карактеристики полиестер webbing.Тоа е 2,500 Фунти скрши силата и 833 Фунти безбедно работно оптоварување.Мерки 2-Инчен од 15 метри.Cargo Buckle Бренд Вратоврска-Надолу Системи нудат висок квалитет, иновативни решенија за обезбедување и влечење опрема во powersports, автомобилската, хардвер, материјал ракување и помошно живеење пазари.Од иновативни стигнале тај-долу системи за сопствени рака собранија, Cargo Buckle производи се обезбеди најголема во издржливост и погодност.Од Производителот На Cargo Buckle Ratchet Рака Тај-Долу со двојна S-куки карактеристики полиестер webbing.Тоа е 2,500 Фунти скрши силата и 833 Фунти безбедно работно оптоварување.Мерки 2-Инчен од 15 метри.Cargo Buckle Бренд Вратоврска-Надолу Системи нудат висок квалитет, иновативни решенија за обезбедување и влечење опрема во powersports, автомобилската, хардвер, материјал ракување и помошно живеење пазари.Од иновативни стигнале тај-долу системи за сопствени рака собранија, Cargo Buckle производи се обезбеди најголема во издржливост и погодност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Супер силен гума обложен челик куки.силна трајни & отпорни на абразија.Дизајниран за Тешки работни мест

Две нови тајпадови со камери токи.Совршен за обезбедување на чамци, PWC е, ладилници, справување со кутии,

【ВисокоКвалитетни најлон webbing】се Продаваат во пар.Направени од врвен квалитет најлон webbing за да се обе

АМЕРИКАНСКАТА СИЛА : 1in широк Црн полиестер webbing x 7ft Екстра Долг ЛесноЗафат Бескрајни Ratchets, 400 lb.Работно О

14' chrome ratchet вратоврска надолу, 4 пакет Од 1.000 кг.работно оптоварување граница 11 / 4" широк светли зелени webbing

Направена од мека УВотпорни, водоотпорни гумени 18 во.должина.Пар одржува својата форма и потпора.Wonƒ_Tt н

ИЗРАБОТКА на МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетен материјал, рака има голема претстава.РАЗЛИЧНИ

* Неверојатна тежина, кога редовна ratchet појас не функционира, обидете се да ја оваа екстра јаки појас ком

5" долг и ratchet крајот е 46" долго.Нема повеќе да ползи под автомобилот.Чекор 4 : се Тркалаат товар на своето м

Екстра Јаки & Добро Направени Изградена на Комерцијални Стандард w / Најдобра во класата.Највисок Капац

АМЕРИКАНСКАТА СИЛА : 1.5 во x 6.5 ft Ергономски Заклучување Ratchet МекаTye Ремени со ТешкиДолжност Latch Куки прои

СИГУРЕН СИЛА.Овие црвени товар ремени доаѓаат опремени со гумаобложена Sкуки за безбедна се одржи и сил

Разноврсна, еднократно, корисна и издржливи, избрани бои.Материјали : Најлон; Големина : 24(L) x1(W) инч.Кука и

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Широка употреба : погоден за стоки, транспорт, логистика, мобилни, храна превозот или складирањето кога

АМЕРИКАНСКАТА СИЛА : Овие 2 инчен Cam Тока ТајДолу Ремени дојде во стандардна 5.5 ft должина со ТешкиДолжнос

Цена За : Секоја Кршење Сила : 12,000 lb Товар Вратоврска Надолу Прилагодување : Ratchet (Не се Вклучени) Товар Вр

АМЕРИКАНСКАТА СОПСТВЕНОСТ, СЕМЕЈСТВОТО УПРАВУВАНА Приклучат на Носорог Семејство & Поддршка на САД вр

Оваа група ги вклучува две гуми синџири.КАМ алатка QG20088 се добива во секоја торба да земат гасена во синџ

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ ВРАТОВРСКА ПАДОВИ – Професионални камион, приколка flatbed, и авто hauler оператори

Пакет од 4 заштитници.Штити носивост од вовлекување марки.Штити ремени од остри рабови.Погоден за до 50мм

Дизајниран за отворено ентузијасти.Обично се користи за лов, риболов, кампување и atv настана 500 lb работно

Направен Во САД, На Воздухопловен Транспорт & Воени Стандарди.Мека Webbing Нема да Scuff Вашата Боја или Лакот.

Кога ќе треба товар сигурност дека може да се справи на долги дестинации, треба КУРТ товар ремени.Ова се

Please wait...