0
clear
  • ДТ Налепници Decals Decal Кралицата Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 4 Х 1,5
  • -20%
  • -20%
ДТ Налепници Decals Decal Кралицата Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 4 Х 1,5

ДТ Налепници Decals Decal Кралицата Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 4 Х 1,5

DEN 35.76

Износ
Това е достапна

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи. - Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи. - Розова боја Откако decal се применува можете да очекувате долго-траен квалитет на било тешко мазна површина од внатре и од надвор.Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини.Тоа не ќе се држи до силикон и може да биде тешко да се одржи на текстура предмети без истражување, техники. -Ние не сме одговорни за било decals, кои се уништени за време на спроведувањето на процесот. -6 Година Отворено Винил . -Водоотпорен. -Кога се применуваат decal на возило, ве молиме почекајте најмалку 48 часа пред миењето. ***Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ЕКРАНОТ ГЛЕДАТЕ НА НИВ, јас го НАПРАВИТЕ МОЈОТ НАЈДОБАР ДА се ОБЕЗБЕДИ БОЈА ДИРЕКТНО ОД ИЗВОРОТ ДА СЕ онолку ТОЧНИ колку ШТО е МОЖНО**** Нова Налепница.Ние не чувајте налепници во парк.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено, �

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по�

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на �

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ�

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Класичен crewneck Tshirt со тонски р�

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и неиритирачки влакната, шестдимен�

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч�

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

【Висок Квалитет】Флексибилни СТП поддршка плоча.Поддршка плоча е направено од полиуретан, флексибилни

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув�

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Please wait...