0
clear
  • Fielect 8 инчи Хартија Говорникот Конус Subwoofer Конуси Тапан Хартија од 1,5 инчи Внатрешен Дијаметар со Гума, Опкружена со 1Pcs
  • -20%
  • -20%
Fielect 8 инчи Хартија Говорникот Конус Subwoofer Конуси Тапан Хартија од 1,5 инчи Внатрешен Дијаметар со Гума, Опкружена со 1Pcs

Fielect 8 инчи Хартија Говорникот Конус Subwoofer Конуси Тапан Хартија од 1,5 инчи Внатрешен Дијаметар со Гума,

DEN 297.60

Износ
Това е достапна

【Димензија】- Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm/1.37"; Материјал : хартија и гума. 【Висок Квалитет на Материјалите】- Хартија Говорникот Конус Тапанот е направен од високо-одделение хартија.Доволно силна за да се спротивстави на нула и да се рашири, затворен круг на работ ќе го блокира нечистотија и за заштита на клиентите. 【Функција】- претседателот конус(Дијафрагмата) е предниот дел на звучникот.Кога клиентите се движи напред и назад, дискови на конус како тапан кожата vibrating да се направи звук и во емитува. 【Функција】- хартија говорникот конус неспокојот висока фреквенција се тркалаат-оф, но хартија конус може да ја апсорбира влагата од воздухот, се менува неговата маса и амортизацијата карактеристики. 【Пакет】- 1 Pcs x Хартија Говорникот Конус.Хартија Говорникот Конус Subwoofer Конуси Тапан Хартија со Гума Опкружувачки Карактеристики : 1. Направени од високо-одделение хартија.Доволно силна за да се спротивстави на нула и да се рашири, затворен круг на работ ќе го блокира нечистотија и за заштита на клиентите. 2. Конус(Дијафрагмата) е предниот дел на звучникот.Кога клиентите се движи напред и назад, дискови на конус како тапан кожата vibrating да се направи звук и во емитува. 3. На хартија конус неспокојот висока фреквенција се тркалаат-оф, но хартија конус може да ја апсорбира влагата од воздухот, се менува неговата маса и амортизацијата карактеристики.Карактеристики : Материјал : хартија и гума Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61 инчен Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5 инчен Длабочина : 35mm/1.37 инчен Боја : Црна Пакет Содржина : 1 Pcs x Хартија Говорникот Конус.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

Ова е E O M овластени дел.Одговара на различни Broan модели.ОЕМ Дел Број S97015157 Ова е Broan замена дел.Дел Број S9701

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Please wait...