0
clear
  • Деца Topside Snorkel Перки за Пливање Костим Сирена Опашка Моно Перка Пераи Нуркањето Пераи за Обука Нуркање Отворено Вода Спорт Розова 1PC
  • -20%
  • -20%
Деца Topside Snorkel Перки за Пливање Костим Сирена Опашка Моно Перка Пераи Нуркањето Пераи за Обука Нуркање Отворено Вода Спорт Розова 1PC

Деца Topside Snorkel Перки за Пливање Костим Сирена Опашка Моно Перка Пераи Нуркањето Пераи за Обука Нуркање

DEN 561.36

Износ
Това е достапна

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголемување на вода доверба.ДИЗАЈН : Сирена перка пераи за деца години, комфорни и издржливи.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо квалитетни PP и силиконски материјал, мека и издржливи.ФУНКЦИЈА : Добар удар во економска перка, лесно да се ослободат за продолжен нуркањето време.Опис : Главен материјал : ПП ,PTE, силикони.Објектот Големина : Прибл.(L*W*H)40*40*16cm.Боја : Розова.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 PC Topside Snorkel во Светот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн�

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч�

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за �

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Please wait...