0
clear
  • Ladieshow Гроздобер Светилка Приклучок, E27/ E26 Светилки Штекер Носителот/База на Бакар Светилка сопственикот за Античкиот Сијалица 90-260V(Розева)
  • -20%
  • -20%
Ladieshow Гроздобер Светилка Приклучок, E27/ E26 Светилки Штекер Носителот/База на Бакар Светилка сопственикот за Античкиот Сијалица 90-260V(Розева)

Ladieshow Гроздобер Светилка Приклучок, E27/ E26 Светилки Штекер Носителот/База на Бакар Светилка сопственикот

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

【E27/ E26 Светилка Штекер】Стандард E27/ E26 светлина приклучок, погоден за 90 - 260 V,погоден за декоративни DIY pendant осветлување проекти. 【Гроздобер Светилка Штекер】Класичната сијалица со вжарено, носи ретро стил на секој агол од вашиот животен средина.Подобрување на различни внатрешни мебел без оглед на современите или традиционален. 【Силна Компатибилност】Универзална E27 / E26 база, може да се користи во повеќето типови на осветлување тела.Незаборавни носталгични осветлување стил што никогаш не може да биде заменет, гроздобер дизајн, кој никогаш нема да одат надвор на стил. 【Лесно да се Инсталира】 Поврзете жици, правилно да позитивни/негативни пол, а потоа се соберат сите делови заедно. 【Продажбата на Услугата】Ако никакви проблеми се случи за време на купувањето, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификации : Со заби : дијаметар 47 x 66mm висока, се покрие 10мм преку дупка.Пакет се Вклучени : 1 x Светилка сопственикот (Не се вклучуваат на сијалицата)Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100...

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено,

Увезени.Наменета за : Обука.Опремени се вклопуваат; Светлина поддршка.Speedwick ткаенина фитили пот да ви по

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Please wait...