0
clear
  • GB Гарднер Бендер ППЦ-1538 3/8 Пластични Стеги за Кабел - Природни Бело - 15 по Пакет
  • -20%
  • -20%
GB Гарднер Бендер ППЦ-1538 3/8 Пластични Стеги за Кабел - Природни Бело - 15 по Пакет

GB Гарднер Бендер ППЦ-1538 3/8 Пластични Стеги за Кабел - Природни Бело - 15 по Пакет

DEN 95.52

Износ
Това е достапна

Природни обоени клип се справува со снопови до 3/8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбедува отпорност на висока и ниска температура крајности.Чисти и мазни рабови за лесно за ракување и да помогне да се спречи кабел штета.Издржливи, крек-отпорна пластика withstands тешки услови на jobsite.Монтажа дупки предвидени за лесна инсталација со завртка или нокти (не се вклучени).Гарднер Бендер Пластични Стеги се тешко, издржлив, но исклучително лесен и функција чисти и мазни рабови за да се минимизира штетата да кабли.Нашите изведувачот-friendly дизајн овозможува брз инсталации заштеда на време и пари.Стеги безбедно задржете harnesses, кабли и цевки до 3/8" (10 mm) дијаметар.Дизајниран за употреба во градежништво, одржување и монтажа-line апликации, да контролирате кабинети, панели и општи апликации.Изберете овие стеги за супериорни перформанси во затворен простор.Работна температура опсег : -54 C (-66 F) 170 C (340 F) Инструкции : Позиција менгеме, во посакуваната локација, вметнете кабел(s) или цевка(s), зацврсти со завртка или ноктите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Едноставен за инсталација и отстранување.Мекоста е умерен, носат многу удобно.Шарени дизајн, убав замен

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и неиритирачки влакната, шестдимен

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100 Care Fusion 412680005

Please wait...