0
clear
  • 240ml Стискаш Шише Пластични Стискаш Шишиња Сос Шишиња Condiment Стискаш Шишиња Ketchup Стискаш Шише за Сос,BBQ, Облекување
  • -20%
  • -20%
240ml Стискаш Шише Пластични Стискаш Шишиња Сос Шишиња Condiment Стискаш Шишиња Ketchup Стискаш Шише за Сос,BBQ, Облекување

240ml Стискаш Шише Пластични Стискаш Шишиња Сос Шишиња Condiment Стискаш Шишиња Ketchup Стискаш Шише за Сос,BBQ,

DEN 126.96

Износ
Това е достапна

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home кујни или партии.Притисок отпорни, капка отпорни, вага се јасни, транспарентни и задебелена.Тоа е разноврсна и лесно може да привлече шеми или текст на торта.Прекрасна форма, лесен за употреба и убаво направен.Нашите стискаш шишиња се направени од високо квалитетна BPA free и HDPE пластика.Овие шишиња може да се користи и повторно да се користи повеќе пати, без компромитирање на квалитетот или станува warped.Лесен за контрола, овие шишиња ви даде целосна контрола на проток, па ништо не оди на отпад.Дали имате намера да користите шишиња во кујната - масло, оцет, сосови,ketchup,топла сос и други мирудии; во гаража – масла и течности за чистење; за уметности и занаети – лепак и мастило, или за кој било течности имате на ум, овие разноврсна стискаш шишиња дојде во рака.Можете да ја видите содржината ниво во шише.Само стискаш на телото на шишиња за да се направи течен проток и дискретни мерења.спецификација : Материјал : ЈП plastic Capacity : 240 (ml)Големина : дното дијаметар 4.8 cm×висина 19cm Package се Вклучени : 1× посочи bottlenote : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи растојание од 1-2 cm.2. Поради снимање на животната средина и поединечните е различно разбирање на боја и прикажување на отстапување, ќе има мало боја разлика.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Битови Прецизно одговара на барањето на Американската димензија и стандард.Американската индустрија к

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т�

Вграденво Offline мапата apk,можете да ја користите онлајн / офлајн GPS навигација совршено.Можете да ги зачув�

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо�

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100 Care Fusion 412680005 �

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г�

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев�

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Please wait...