0
clear
  • Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Ајфеловата Срце
  • -20%
  • -20%
Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Ајфеловата Срце

Универзална Анти Прашина Plug Шарм 3,5 мм Уво Џек Мобилен Телефон Кристал Ајфеловата Срце

DEN 167.76

Износ
Това е достапна

Направете вашиот Паметен Телефон изгледа симпатична и Модата.Компатибилен со било кој телефон со 3.5 Џек Приклучокот.Направени со Висок квалитет Rhinestones.Спречување прашина и остатоци од внесување на вашиот мобилен телефон.Елегантен дизајн, издржлив материјал.Направени со Висок квалитет Rhinestones.Компатибилен со i Phone, i Pad, i Pod / Samsung / Galaxy / HTC / Black Berry / Huawei / LG/ Motorola/ Nokia/ Сите Уреди со 3.5 милиметарски Џек.Направете вашиот Паметен Телефон изгледа симпатична и Модата.Спречување прашина и остатоци од внесување на вашиот мобилен телефон.Елегантен дизајн, издржлив материјал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина Околу 50mm во должината на string.Маскота size FH26 x W24 x D17(mm).Многу уникатна и симпатична.Издржливи.Attachabl

Овој производ не е лесно да се деформира поради мек и флексибилен материјал.Производите се роман во изг�

100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.4инчен 3 x Вр�

Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Пакет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Beaded Телефон Шарм Рака : Нашата beaded телефон lanyard врвка за околу рака доаѓаат со 4pcs девојче стилови, внимат�

Квалитет на Материјалот : Направен од солзаотпорни полиестер материјал, телефонот lanyard држи вашиот врат

Додадете некои екстра забава и заштита на вашиот телефон или други уреди со овој уникатен шарм.Одговара

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Но, истиот дизајн ќе биде ра�

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Големина : на сликата.Тежина : 11g.Материјал : Акрил.Пакување метод : opp.Количина : 1 Pcs.ANSWER : ___________________________ NOTE

Производите се роман во изгледот, модерен и убави.Тоа може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и р�

Добар подарок за вашите пријатели, и тие ќе ви се допадне.Симпатична керамички среќа мачка pendant дизајн, к

СТАВИ НА ЗАБАВА ВО ФУНКЦИЈА : Додадете некои екстра стил и заштита на вашиот телефон или други уреди со о

На Графика и Повеќе информации за производот.Одговара на стандарден приклучок за слушалки приклучоци н

USB В Прашина Маска Добро заштитете го вашиот Тип C полнење порта од прашина, нечистотија, прскање со вода

Име На Производ : Копче String;Боја : Црна,Сребрена На Ѕвонење.Материјал : Метал,Најлон;Quanity : 15...

Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да п

Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени случај компатибилен вашиот Samsung Галакси A12 Случај 6.СмислаТЕ, �

Големина : 185mm.Материјал : Акрил.Боја : КАКО на Сликата.Количина : 1 Pcs.Пакет содржи : 1*Телефон Синџир(само с�

Оваа шарм рака направен од висок квалитет на samak.Прикачите тоа секаде каде е можно.Тоа може да оди на моб�

Please wait...