0
clear
  • WOWUSUO Мачка Куче Бања Мат Животните Не се Лизга Бања Килим Затворен Тепих Doormat Кат Удобно Апсорпција на Вода 24x16 Инчен, Една Големина
  • -20%
  • -20%
WOWUSUO Мачка Куче Бања Мат Животните Не се Лизга Бања Килим Затворен Тепих Doormat Кат Удобно Апсорпција на Вода 24x16 Инчен, Една Големина

WOWUSUO Мачка Куче Бања Мат Животните Не се Лизга Бања Килим Затворен Тепих Doormat Кат Удобно Апсорпција на

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

Цртан филм Мачки и Кучиња Не се Лизга Бања Мат Димензии : 24"(L) X 16"(W).Поддржан Од : Doormat Абсорбента И Не Се Лизга Не-Плетени И Пластични Крајна Точка.Бања Мат Е Исполнет Со Висока Густина Мемориска Пена, Кои Ефикасно Ја Ублажува Нога Притисок.Направен Од Висок Квалитет 100% Полиестер.Одлично За Бања,Суета,Одмор Дома,Господар Бања,Детска Бања,Гостин Suite,Одличен Подарок Идеја За Сите Прилики,Божиќ,Свадба,Татковци Ден,Мајки Ден,Валентин.Производ Description Backing Материјал : 100% Tpr Material : 20% Памук + 80% Полиестер.Големина : 23.6 X 15.7 Инчи(60 X 40 Cm).Функција : Не се Лизга Design Don Грижете се За Doormat Ќе Лизгава Насекаде, Поддршка Направени од Страна на Tpr Meterial, Трајни И Апсолутно Против Лизгање.Бања Мат Absorbent It Е Многу Удобно И Чува Моите Нозе Топло И Пријатно Кога Се Повлекува На Тоа По Излегува На Топла Када И Туш Кабина.И Hemmed На Рабовите.Совршен Thickness Don Грижете се За Магијата Чисти Мат Ќе Ве Спречи Од Заклучување На Вратата, Низок Праг Дизајн Апсолутно Погодно За Вас Да се Отвори Или Затвори Вратата.Чекор Да Clean Do Не Грижете Се За Стапалата На Чевли Дамки Ќе Се Направи Подот Валкани.Без Разлика Дали Тоа Е Дождливо, Снежните Ден Или Пак Само Се Врати Од Градината, И Само Треба Да Се Чекор На Оваа Magica Doormat, Може Да Се Постигне Само Средства За Чистење.Answer : ___________________________ Note : Машина Перат & Рачен Перење.Миење Под Ладна Вода, А Не Жешка Вода.Ако Има Било Каков Проблем, Ве Молиме Испратете E-Mail На Нас.Ние Ќе Се Справи Со Тоа Во Време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

За најдобри резултати, миење на ладно и лесно го собори сува на ниска топлина !ВНИМАНИЕ : Место мат на СУВ

Животот почнува со овие интересни декоративни бања душеци.СОВРШЕНза сите површини, поддршка нема да на

ЛУКСУЗНА БАЊА КИЛИМИ : 1 мала бања килим, 18" x 30" + 1 Uоблик контура килим, 15"x 18" +1 тоалет покрие, 14" x 18".Прилаго

Бања килим спецификација : Материјал : Мека микрофибер површина+не се лизга гумени врзани за Пакет вклуч

МНОГУ МЕКА : да се Споредат со нормален квалитет 1350g / см, ова кадифен жанила тепих е ПОДЕБЕЛ, квалитет до 2

Можете да го освежи вашиот дом на Свети Патрик Ден, Денот на Вљубените, Велигден, Божиќ, денот на Благода

Исклучителна Ирваси Божиќ Тоалет Декорација Сет вклучува тоалет седиште капак (18" x 13"), килим (беа 25,5" x 21.5

На килим е дизајниран специјално за внатрешна употреба, Тоа мерки 15.7 x 23.6 инчи, што го прави идеален за се

Бања Килим Материјал : Tufted Bathrug 100% Памук 200 GSF или 2200 gsm, 21"x34" / 17"x24" (Grey).Супер Меки и Абсорбента : Ултра Дебел

Големи димензии : 31.5 L X 19.7 W Инчи(80 LX 50 W cm).Материјал : 100% Мемориска пена, Густи и газирани мемориска пена на

Лесно се грижи ткаени полиестер килим, машина за миење со ладна вода и благ детергент потоа положи рамен

На wather НЕ остане на ПОВРШИНАТА.Не се Лизга & Пропадна Пред Вратата Мат : Нема повеќе да се грижи за лизгањ

Големи димензии : 31.5 L X 19.7 W Инчи(80 LX 50 W cm).Материјал : 100% Мемориска пена, Густи и газирани мемориска пена на

СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 Бања Мат (19" x 30"), 1 Контура Бања Мат (19" x 19") и 1 Тоалет Капак Капак (19" x 19").ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И

Материјал : 100% Fibra Де Poliéster.Tela Де Franela, Suave Y Rápida Absorción Де Agua, Mantiene El Baño Limpio, Seco Y Hermoso.Tamaño : Una Alfombrilla Правоагол

Нашата бања мат се подебели од обичните бања килими.Мулти Намена Користете : не се лизга бања мат килим е

МНОГУ МЕКА : да се Споредат со нормален квалитет 1350g / см, ова кадифен жанила тепих е ПОДЕБЕЛ, квалитет до 2

Големи димензии : 31.5 L X 19.7 W Инчи(80 LX 50 W cm).Материјал : 100% Мемориска пена, Густи и газирани мемориска пена на

Боја нема да исчезнат.Бања мат е исполнет со меки и удобни полиуретан мемориска пена и надворешниот мат

3pc Мемориска Пена, Купатило во Собата.Сет Вклучува : 1 Бања Мат : 20" x 31", 1 Контура Мат : 16" x 20" и 1 Капак Поклоп

Високквалитет сендвич ткаенина, дебели фланелен боксери на предната страна, високо еластична сунѓерот

Овие жанила бања душеци се лесни за чистење.ЕКСТРА АБСОРБЕНТА Полиестер влакна shag жанила, повеќе разум

●Пријатно Чувство● Даде вашите нозе некој помек, потоплите слетување и вашата бања некој помек, потопо

Мека и Кадифен Жанила : поглезите вашите нозе со softest, coziest жанила; дебели и кадифен куп помага да се смири

【ВИСОК КВАЛИТЕТ на СОМОТ, МЕКА】 : 100% корални сомот површина, дише Дното со Анти Пропадна Гума Точки за д

Please wait...