0
clear
  • Складирање Додатоци 2 парчиња Decanter Сушење Рек Пијат Чаша Брз Сува Полица Шише Carafe Мозоци Рек Носителот Carafe Invert Рек Одговара За Дома Дома Додатоци (Боја : Сребро, Голе
  • -20%
  • -20%
Складирање Додатоци 2 парчиња Decanter Сушење Рек Пијат Чаша Брз Сува Полица Шише Carafe Мозоци Рек Носителот Carafe Invert Рек Одговара За Дома Дома Додатоци (Боја : Сребро, Голе

Складирање Додатоци 2 парчиња Decanter Сушење Рек Пијат Чаша Брз Сува Полица Шише Carafe Мозоци Рек Носителот

DEN 931.92

Износ
Това е достапна

- Лесно да држи предмети во исправена позиција за сушење, додека заштеда на простор на вашиот. - Ова decanter сушење решетката е совршен за оние кои сакаат, и духови. - Ова стои изгледа одлично со голем број на кристал или стакло decanters. - материјал, корозија и кој е издржлив. - Погоден за домашна, барови, хотели и ресторани, итн.2 x Decanter Сушење Решетката.Description This decanter сушење решетката е произведен со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Тоа е голем и удобен за вас да се носат кога се патува.Оваа decanter сушење решетката е совршен за оние кои сакаат, и духови.Погоден за домашни, барови, хотели и ресторани, итн .Функција - Боја : Сребро.- Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.- Големина : За 32x17x17cm.- Лесно да држи предмети во исправена позиција за сушење, додека заштеда на простор на вашиот.- Оваа decanter сушење решетката е совршен за оние кои сакаат, и духови.- Ова стои изгледа одлично со голем број на кристал или стакло decanters.- материјал, корозија и кој е издржлив - Погоден за домашна, барови, хотели и ресторани, итн.2 x Decanter Сушење Решетката.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : не ' Рѓосувачки челик & стакло.Димензии : 6.5x19.5cm / 2.56x7.68inch.Јасно стаклено шише, модерен и елеган�

※Мултифункција полица може да се користи за да поставите разни зачини во кујната, како и бања складирањ

Removeable капе лента вклучени.Држи до 3 airpots.Мрзливи Сузан Ротација Систем.Полипропилен 3.5 Mm Надворешен;Рака

Големина : 29.5 cm во дијаметар и 2,5 cm во височина.Дизајн : не се лизга гумени подлога е стабилна, TPR слој и се �

Направени на здрав трајни Акрил, може да трае со години во иднина 1 ниво организатор функции 4 прегради з�

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Димензии : 16.63 "L X 9.0" W X 5.13 " Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Т�

Издржливи меламнин изградба.Acacia надворешни работи со сите поставки.Машина за миење садови безбедно за �

❤Испорака листата : чаша фармацевт * 1 (само кафе носителот, други предмети се реквизити)❤Испорака датум

Please wait...