0
clear
  • Бебе Када Душеци Daisies Цвеќиња Не-Прескокнете за Када, Туш 14.7 x 26.9 инчи
  • -20%
  • -20%
Бебе Када Душеци Daisies Цвеќиња Не-Прескокнете за Када, Туш 14.7 x 26.9 инчи

Бебе Када Душеци Daisies Цвеќиња Не-Прескокнете за Када, Туш 14.7 x 26.9 инчи

DEN 551.52

Износ
Това е достапна

✓Материјал : 100% нови ПВЦ, Големината е 37,5*68.5 CM/14.7x26.9. ✓Прекрасна Шема за Деца : вашите деца можат да не сакаат врнежи, но со оваа бања мат, вашите деца ќе го сакам и ќе го најдете лесно да го реши проблемот. ✓Стотици Вшмукување Чаши : Нашиот кориснички бања и туш душеци функција стотици вшмукување чаши кои помагаат да се одржи на местото на мазни и чисти површини.Оваа бања мат е одличен избор за дома, теретана, спа и повеќе!. ✓Лесно да се Чисти : По секоја бања, исплакнете со вода а потоа висат на ѕидот или када страна.Исто така, може да се фрли на мат во машина за перење, не мора машината да се исуши, ставете ја во сува и вентилирани место, тоа ќе се исушат во рок од неколку минути природно. ✓Прочитајте Мене : Проверете када површината.Само погодна за мазни и чисти површини.Не за текстура површини – Вшмукување чаши не може да се држиме до нерамни површини.Нашата бања и туш душеци функција 100+ вшмукување чаши, не грижете се за лизгање во када или туш, да обезбеди доволно за безбедност за вашиот туш време.Оваа када мат носи повеќе удобност и сигурен не се лизга када својства, давање на вас и вашето семејство мир на умот!Пакет Содржи : 1 x Бања Mat Tips да се инсталира цврсто : 1. Ве молиме да се осигурате сте примена на бања мат на чиста и мазна површина.2. Бидете сигурни када или туш е чист и слободен од било нечистотија, масло пред да се користат.3. Moisten када/туш кабина кат користење на вода пред ставање на мат долу, користете ги вашите раце цврсто да притиснете на тастатурата врз када или туш кабина кат, со цел да бидат сигурни дека сите suctions задржете.4. Откако на вашиот мат е цврсто во место, чекор на мат внимателно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

ЗДРАВ, БЕЗБЕДЕН И ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ : Тоа е ЕкоПријателски и издржливи, како што е отпорен на вода и ве

★ [Ефективно Спиење] : Искапат ефект, олеснување на замор, уживаат во здрав живот и да им помогне на спиењ

Материјал : ПВЦ.Боја : Мултибоја.Големина на секоја налепница : Прибл 13x13cm / 5.11x5.11inch.Количина : 6 Изработени

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

✪【Против пролизгување Ленти】FineGrained површината допре како sandpaper, но се чувствуваат удобно под боси ноз

Трајни и Сигурни : Направени со користење на PET) филм и висококвалитетни акрилик лепило, овие водоотпоре

Совршена Алтернатива Да Када Душеци : Имаат лизгава површина?Се применуваат Slip X Решенија не се лизга ба

Направен од висок квалитет на ЕВА, издржливи.Големина : 0.51*7.09 инчен(1.3*18 цм); Боја : бела.Лесен за употреба,

Поради прирачник за мерење, тоа им овозможува на 12(cm)несовпаѓање Екопријателски самолепливи ПВЦ матери

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Силна адхезија и лесно да се инсталира.Тие се издржливи и ќе трае со годин

Безбедноста не се лизга гази може да се примени за подот, ѕидовите и завеса.Декоративни и забава appliques за

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

ЗДРАВ, БЕЗБЕДЕН И ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ : Тоа е ЕкоПријателски и издржливи, како што е отпорен на вода и ве

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

Против Пролизгување Дизајн : Не се лизга када налепници е направен од висок квалитет на PEVA материјал, се

Тоа ќе натпревар речиси секој оркестарот и ќе оди совршено со вашата други када додатоци.Материјал : еко

❤【Лесен за Употреба】 Овие налепници се нетоксични, неисчезнува, безбедноста и лесен за употреба.Ние в

Please wait...