0
clear
  • Рачно Кревање Алатка Џек Electroplated Алуминиум Лабораторија за Кревање Џек Платформа Стои Багажник Режа Lifter 100 x 100mm Алатка за Подигање на Одборот Алатка Панел Превозни?
  • -20%
  • -20%
Рачно Кревање Алатка Џек Electroplated Алуминиум Лабораторија за Кревање Џек Платформа Стои Багажник Режа Lifter 100 x 100mm Алатка за Подигање на Одборот Алатка Панел Превозни?

Рачно Кревање Алатка Џек Electroplated Алуминиум Лабораторија за Кревање Џек Платформа Стои Багажник Режа Lifter

DEN 548.16

Износ
Това е достапна

Издржливи и практични.Стабилна конструкција, долг животен век.Направен од алуминиум оксид, отпорност на корозија и подигнете многу стабилност.Со прилагодливи на завртката knob, можете да ја прилагодите платформа до саканата висина.Сето ова и многу повеќе може лесно да се направи со контролирана прецизност благодарение на уникатен изградба на кревање рака алатка џек.Тоа е исто така идеална алатка за почетна укинување на други тешки предмети.100 x 100mm Сина Electroplated Алуминиум Лабораторија за Кревање Платформа Стои Багажник Режа Џек Lifter Features : Трајни и практични.Стабилна конструкција, долг животен век.Направен од висок квалитет на алуминиум оксид, отпорност на корозија и подигнете многу стабилност.Со прилагодливи на завртката knob, можете да ја прилагодите платформа до саканата висина.Погоден за прилагодување на висината на инструмент за физички, хемиски, биолошки експерименти.Спецификации : Боја : Blue Material : Алуминиум Oxide Size : 100 x 100 x 40mm / 3.94 x 3.94 x 1.57 inch Lifting висина : 16cm / 6.3 inch Loading : 5 Kg (максимум)Тежина : Околу. 500g Package се Вклучени : 1 x Лабораторија за Кревање Platform Note : Само кревање платформа, без други работи вклучени.Целиот е изработен од легура материјал и е integrally моделирани.Отпорен на корозија, силни и издржливи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Опис : Материјал : Појачани нерѓосувачки челик / алуминиум Капацитет : до 120 кг / 330 lb Операција спектар mm :

⁂【Трајни Meterial】дршката се направени од издржлив антистареењето и антивлијание гума, , кој може да рабо�

【Мултифункционален Кревање Рака Алатка Џек】На Труд Заштеда на Рака се врши на закорави од не ' рѓосува�

Иновативниот дизајниновативен универзална алатка за кревање, пресување, прецизни прицврстување и конт

Сето ова и многу повеќе може лесно да се направи со контролирана прецизност благодарение на уникатен из

Посебен труд заштеда дизајн направи да се носат тешки плоча повеќе лесно, вие не треба да носат ги дожив�

Антисоголување нога тока може да се заштити површината на нога, не е лесно да се повредам и да е безбедно

Please wait...