0
clear
  • ДЕ ЈУРЕ ФИТНЕС Полипропилен Црна Небото Сино Ab Ролери за Мажи Жени Ab Exerciser
  • -20%
  • -20%
ДЕ ЈУРЕ ФИТНЕС Полипропилен Црна Небото Сино Ab Ролери за Мажи Жени Ab Exerciser

ДЕ ЈУРЕ ФИТНЕС Полипропилен Црна Небото Сино Ab Ролери за Мажи Жени Ab Exerciser

DEN 552.00

Износ
Това е достапна

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕСТ ПАКЕТ Тело Стомачните вежби се корисни за изградба на стомачните мускули.Предниот абдоминална ѕид е направен од четири мускули—на rectus abdominis на мускулите, внатрешни и надворешни obliques, и transversus abdominis.РАЗЛИЧНИ БОИ на РАСПОЛАГАЊЕ - Изберете од : - Жолта, Сина, Сива, ZBlack, Портокалова, Црвена, Розова, како на вашиот избор.Зајакнување на рамената, рацете и грбот, Dual (двоен) тркала за поголема стабилност Лесно-дршка на менувачот за да се спречи пропаѓање Спецификации : Воланот Материјал : Полипропилен Рачка Материјал : Метал, покриени со Полипропилен.Зајакнување на вашиот Јадро Тело Мускулите на Стомакот, Рацете, Грбот, Рамениците, Core ans Six Pack.Dual Двојно Тркала за поголема Стабилност и Неспокојот Тренингот Ќе Ви Даде Подобри Резултати.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа останете во позиција, и можете да бидете во можност да управуваат со телефонот со само една рака.Не г

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г�

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10...

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т�

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

Се препорачува за рептили кои јадат мали количини на високофосфор храна (на штурците, mealworms и восок црви)

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо�

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва�

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед�

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Идеален над вратата крпа решетката за бања, над вратата грб решетката за entryway / спална соба, итн.Широка п�

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на �

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Please wait...