0
clear
  • Кобалт Сина Позадина Текстура 3 Дел Бања Килими Поставите Бања Килим & U-Форма Contoured Тоалет Мат & Капак Покрие Висока Вода Абсорбента Способност Не се Лизга Мека и При
  • -20%
  • -20%
Кобалт Сина Позадина Текстура 3 Дел Бања Килими Поставите Бања Килим & U-Форма Contoured Тоалет Мат & Капак Покрие Висока Вода Абсорбента Способност Не се Лизга Мека и При

Кобалт Сина Позадина Текстура 3 Дел Бања Килими Поставите Бања Килим & U-Форма Contoured Тоалет Мат & Капак

DEN 1439.28

Износ
Това е достапна

【Сет Вклучува】1 Бања Мат (31.5 X 19.7 во), 1 Контура Мат (19.7 X 15.7 во) и 1 Капак Капак (13.8 X 17.7 во). 【Материјал】100% Микрофибер.Овој материјал има добра апсорпција на вода и еколошки. 【Против Пролизгување】новата бања мат сет имаше посилен стисок под.Густа силна анти-лизга точка поддршка за да се задржи на мат во место, против пролизгување додека чекор на тоа.Пријателски дизајн за по преземањето на туш стари, деца, пет. 【Лесно Да се Чисти】Редовно чистење не е препорачливо.Рака мие може да биде.Измијте се со неутрален сапун или детергент во вода што не надминува 40 целзиусови степени, се мијат посебно со ткаенини од различни бои, не bleach, и сува на ниски температури. 【Меки и удобни】мат Обезбедува безбедно место да ги додека си излегов на бања, туш, или добивање подготвени од страна на мијалникот.Тоа контури на обликот на вашето тело, помага да се елиминира притисокот на твоите нозе и смирувачки achy мускулите.МНОГУ USESGreat за бања, суета, одмор дома, господар бања, детска бања, гостин suite.Одличен подарок идеја за сите прилики, Божиќ, Свадба, Татковци Ден, Мајки Ден, Валентин.Мора да ја имаат оваа бања соба додаток.ЖИВ DECORLends една убава богата и безвременски оркестарот елемент на вашата бања, тие останува во потрага фантастична година по година.Тоа е, исто така, мора да прилог за хотели, бањи, спортски сали, и никаде на друго место треба премија бања мат, создавање на елегантна и едноставна стил.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[СОВРШЕНА ДЕКОРАЦИЈА] Pauwer не се лизга бања душеци тркач со модерна геометриски / пергола дизајн додава у

Нашите кадифен бања килим може да се направи вашите нозе се чувствуваат меки и удобни како и да ги задрж�

За најдобри резултати, миење на ладно и лесно го собори сува на ниска топлина !ВНИМАНИЕ : Место мат на СУВ

Овие жанила бања душеци се лесни за чистење.ЕКСТРА АБСОРБЕНТА Полиестер влакна shag жанила, повеќе разум�

Нашата бања мат се подебели од обичните бања килими.Мулти Намена Користете : не се лизга бања мат килим е

Антипропадна мат : антипропадна дното е направен од висококвалитетни материјали.Бања мат може да се ису

Материјал : 100% Fibra Де Poliéster.Tela Де Franela, Suave Y Rápida Absorción Де Agua, Mantiene El Baño Limpio, Seco Y Hermoso.Tamaño : Una Alfombrilla Правоагол

●Мека Кадифен● Супер бушава и супер меки микрофибер ќе ги носи пријатно чувство на допир за вашите ноз�

Високквалитет сендвич ткаенина, дебели фланелен боксери на предната страна, високо еластична сунѓерот

МАШИНА за МИЕЊЕ И СУВА : Memory Пена Килим е супер лесно да се чисти и, тоа суши брзо.Имајте дното на килим за

Материјал : 100% Fibra Де Poliéster.Tela Де Franela, Suave Y Rápida Absorción Де Agua, Mantiene El Baño Limpio, Seco Y Hermoso.Tamaño : Una Alfombrilla Правоагол

ЛУКСУЗНА БАЊА КИЛИМИ : 1 мала бања килим, 18" x 30" + 1 Uоблик контура килим, 15"x 18" +1 тоалет покрие, 14" x 18".Прилаго�

!ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Вода под абсорбента бања килим може да предизвика да се лизга.Висококуп помага да ги з�

МНОГУ МЕКА : да се Споредат со нормален квалитет 1350g / см, ова кадифен жанила тепих е ПОДЕБЕЛ, квалитет до 2

Големи димензии : 31.5 L X 19.7 W Инчи(80 LX 50 W cm).Материјал : 100% Мемориска пена, Густи и газирани мемориска пена на

СЕТ ВКЛУЧУВА : 1 Бања Мат (19" x 30"), 1 Контура Бања Мат (19" x 19") и 1 Тоалет Капак Капак (19" x 19").ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ И �

Исклучителна Ирваси Божиќ Тоалет Декорација Сет вклучува тоалет седиште капак (18" x 13"), килим (беа 25,5" x 21.5

Овие теписи брзо и ефикасно стапици и апсорбира вишокот на вода и влага.Исто така, Голем подарок идеја з�

Неверојатно Кадифен и Мека : микрофибер материјал е како пријатно и удобно како што е луксузен; висок ку�

3pc Мемориска Пена, Купатило во Собата.Сет Вклучува : 1 Бања Мат : 20" x 31", 1 Контура Мат : 16" x 20" и 1 Капак Поклоп�

Боите се задржи жив, дури и по многу пати, се мие.Одлична Абсорбента : Бања Соба, Машина за Миење Сува Бања

Разни модели можат да бидат погодни за било која домашна декорација.Различни модели се осигура дека не �

На wather НЕ остане на ПОВРШИНАТА.Не се Лизга & Пропадна Пред Вратата Мат : Нема повеќе да се грижи за лизгањ�

Бања килим спецификација : Материјал : Мека микрофибер површина+не се лизга гумени врзани за Пакет вклуч

Секој сет содржи 2 бања килими 21 инчен x 34 инчен многу абсорбента.Овој килим нема подлога, па употребата �

Бања Килим Материјал : Tufted Bathrug 100% Памук 200 GSF или 2200 gsm, 21"x34" / 17"x24" (Grey).Супер Меки и Абсорбента : Ултра Дебел�

Карактеристики : Бања Мат Е Вода Абсорбента,Против пролизгување, Мека, Нетоксични, без Мирис.На нога се ч

Please wait...