0
clear
  • FENGCHUAN Свитлива Куче Сад,Куче Вода за Пиење Сад,Пет Виткање Силикони Сад,Преносни Количка за Патување Храна Чинии со Carabiner Клип за Надворешна Патување
  • -20%
  • -20%
FENGCHUAN Свитлива Куче Сад,Куче Вода за Пиење Сад,Пет Виткање Силикони Сад,Преносни Количка за Патување Храна Чинии со Carabiner Клип за Надворешна Патување

FENGCHUAN Свитлива Куче Сад,Куче Вода за Пиење Сад,Пет Виткање Силикони Сад,Преносни Количка за Патување Храна

DEN 184.56

Износ
Това е достапна

1.Ова е пренослив виткање сад за домашни миленици, свитлива, лесен за користење и носење, многу погодна за кампување, патување, пешачење, итн., Може да бидат обесени, може да се одржи на вода и храна. 2. Нето тежина е 60 грама, сад дијаметар е 13cm, садот дното дијаметар е 9cm, на висина 5cm, а висината е околу 1cm по складирање, кој е многу удобен за носење. 3.Куче чинии може да се расклопна во различни големини, погоден за сите мал кон среден кучиња, мачки и други животни за чување на вода и храна кога се случува надвор. 4.Направен од висок квалитет со силиконска материјал, без мирис, нетоксичен,може да бидат сигурни дека кога вашите домашни миленици уживаат во храна или вода од нашите чаши, тие се апсолутно безбеден. 5.Лесно да се чистат со влажна крпа или само место во машина за миење садови машина или да ја стартувате преку вода.Исчисти не може да биде било полесно.Опис : Функција : Расклопна, лесен за употреба и carry Great за кампување, патување, одење, etc Can висат, може да го држат вода, food Feels многу мека, мазна, лесна, направен од висок квалитет со силиконска материјал, без мирис, не-toxic Specifications : [Име] Силикони виткање сад[Материјал] Силикони[Нето тежина] 60g[Функција] Виткање и сметководствена за хранење.[Боја] Црвена Роза Црвен Портокал Жолта Зелена Сина, Црна[Спецификации] дијаметар на сад устата е 13cm, дијаметар на сад дното е 9cm, на висина 5cm, а висината е околу 1cm, откако ќе бидат сместени.Пакет се Вклучени : Пет Сад*1 Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

3 X 9x 2inch)Драги пријатели, започнете среќен крстоносните со вашите миленици.направени од висококвалитет

КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН – ги Задоволи вашето домашно милениче додека сте во движење.Тоа никогаш не е лесно да

Спајс до вашето куче е хранење рутински со овој стилски нов designs This издржливи ткаенини преносни миленич�

Грбот и стомакот се подигнат панели им даде на вашиот виршла комплетна опсег на движење.Вклучувајќи Алп

Транспарентна Сад Капак : На транспарентен капак може да се види внатрешноста на садот и чувајте го на ч�

Материјал : Стакло.Големина : како што е прикажано.За да се намали товарот на вратот, стои дизајн го прави

ДИЗАЈНИРАН ЗА КУЧЕ ПАТУВАЊЕ : Расклопна, чисти и лесно и суши брзо.Идеален чаши за обезбедување на лесен

Дизајниран за onthego сопственици и нивните кучиња, нашите патување чинии се расклопна, количка, и супер ле�

■【100% УСЛУГАТА】 : Ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други праша�

【Транспарентна Сад Капак】 Стави капакот за да се задржи на храна во вашето куче е чаша свежо и да се спр

Мултицел храна контејнер за се далеку домашни миленицитоа е лесна за употреба и чиста.Храна секој момен

♥♥Капацитет : 350 ML ♥♥Carabiner Големина : 4.8 cm x 2cm / 1.89 во x 0.79 во (Прибл.) ♥♥Сад Големина(Дијаметар x Височина) :

На расклопна куче чаши се одлична за домашни миленичиња патување чинии, тие може да се користи како куче

Опис : име на Производ : Куче куче силикони виткање сад мат не се лизга двојно сад placemat Материјал : Силико�

☛По продажба : Ако имате било какви прашања, или доколку немате примено вашиот омилен производ во рок од

ЛЕСЕНЗАЧИСТЕЊЕ : Капак, бункер, сад и сад носителот се топполица машина за миење садовибезбедно за лесен

Домашно Милениче Силикони Сад Расклопна Преносни Виткање Патување Храна Вода.Садот е Применливо Куче Р

Патентиран и Патент дизајн огради стан на лесен, компактен складирање.Удобно да има храна со вграденна �

Видлив бои за doggies : Dreamyang милениче сад е жолта и сина боја, кој е видлив за doggies специјално.Dreamyang е домашно

Патентиран и Патент дизајн огради стан на лесен, компактен складирање.Удобно да има храна со вграденна �

Може да ги нив од страна на рака!Производ фотографии не вклучуваат декоративни елементи * ве Молиме имај

ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 куче патна торба, 2 наредени храна контејнери за да ја чувате храната свежа, 2 силикони рас

Домашно Милениче Производи.Домашно Милениче Фидер.Домашно Милениче Резерви.Нерѓосувачки Челик Чаши.См

Please wait...