0
clear
  • AnsenSUN Водоотпорен Оксфорд Миленици Куќи, Преносни Милениче Шатор Отворено, Водоотпорен Куче, Мачка Шатор за Надворешна & Затворен Кампување Плажа Сонцето Шатор
  • -20%
  • -20%
AnsenSUN Водоотпорен Оксфорд Миленици Куќи, Преносни Милениче Шатор Отворено, Водоотпорен Куче, Мачка Шатор за Надворешна & Затворен Кампување Плажа Сонцето Шатор

AnsenSUN Водоотпорен Оксфорд Миленици Куќи, Преносни Милениче Шатор Отворено, Водоотпорен Куче, Мачка Шатор

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

Да се создаде многу безбеден простор за домашни миленици.Ви благодариме за вашето разбирање.77 во" Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Пакетот вклучува : 1 x Милениче Шатор. 【Удобно дизајн】На поставените куче кревет засолниште им помага на заштита на домашни миленици, додека мрежа центар, два прозорци и да се отвори влезот создаде ладење циркулацијата на воздух.Погоден за мали миленичиња, мачка или кучиња, зајаци.Дома може да се направи поставен малку кинолошки, кучето може да има удобен мобилни домови кога одат надвор да се Избегне вошки (болви) и други вознемирување, лесен за чистење.Многу практични милениче шатор. 【Преносни и свитлива】Преносни Патување Милениче Шатор Отворено е многу погодно да се размонтираат, круг шатор лесно можат да бидат отворени или затворени како чадор, кој е лесно да се инсталира, носење и чување.Ова е домашно милениче шатор погоден за употреба на отворено.Направени од оксфорд ткаенина, лесни, водоотпорен и издржливи. 【Големина】Шатор Куче, Мачка Играње на Кревет големина е околу 40*40*35cm/15.Да се создаде многу безбеден простор за домашни миленици. 【Удобно дизајн】На поставените куче кревет засолниште им помага на заштита на домашни миленици, додека мрежа центар, два прозорци и да се отвори влезот создаде ладење циркулацијата на воздух.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спецификации : Боја : Розова, Сина Материјал : Оксфорд Големина : прибл.Сопственик на свој соба е најсреќниот работа за секое домашно милениче. 【Широко се користи】Водоотпорен Оксфорд Миленици Куќи е најдобар мора да се има за надворешна патување со домашни миленици, однесете го до плажа, парк, кампување или било преку ноќ патување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас со emailfeature : 1, удобно изградба, удобно милен

Големина : 49*49*47cm / 19*19*18.5 во, вратата големина од околу 22*26cm / 8.7*10in, вашето милениче ќе го сакам!.Материјал :

Алаткатабесплатно собранието, и водоотпорен структура им овозможува да бидат поставени насекаде, вклу�

Тула стил на покривот е убава и модата.Железо вратата е лесно да се отвораат и затвораат.Два страна овал�

Погоден за мали и средни домашни миленици.Свежи и светли бои.Кожатапријателски, меки, удобни и притисок

Обесхрабри лижење и гризе.Покрие раната облекување.Нема повеќе конуси или јаки.Нема повеќе антилижат л�

Големина : S 50 X40 X17 CM , М 60 X50 X19 CM, L 75 X62 X21 CM, XL98 X76 X21 CM , XXL 120 X90 X26 CM Боја : A , Б Изми платно, дебел памук, удобно, у�

ПОВЕЌЕ БЕЗДЕЛНИК ОПЦИИ : Ова дворот Куче дрвотокуќа дава на вашето домашно милениче можност да одберете

✿ 1.Материјал : Висок квалитет на краток кадифен, може да се бранеа директно, lintбесплатно, неballing, еластич

Тоа е лесно да се постават и лесно да се носат за вас и вашето домашно милениче е погодност.Обезбеди на в�

1 Усвојување на водоотпорен Оксфорд ткаенина, тоа е издржлив и носатотпорни, погоден за повеќето прилик�

ИЗДРЖЛИВ како што теди, боксер или минијатурни schnauzer.VENLITATION покрај тоа, двојно се пропустливи помага да с

Ова домашно милениче кревет останува да се излади во текот на летото и топло во зима, исто како домашни м

Куче Гајба Гумени Мат ♥ Делукс И Мека Смешни Куче Душеци : Ултра Мека И Премија За Кадифен,Модерен Дизај�

Обоени во браун cedar; може да се реобоени, како и други шумата.Печкатасушени тврдо конструкција за издржл�

Водоотпорен Чудни Врв Рамка Дизајнирана Shingled Покрив.Запечатени со Вода врз Основа на НеТоксични Дамка.�

ПОВЕЌЕ БЕЗДЕЛНИК ОПЦИИ : Ова дворот Куче дрвотокуќа дава на вашето домашно милениче можност да одберете

1.Модерен дизајн и парична казна изработка, популарна и нежна 2.Со добар материјал, тоа е екопријателски,

Лесен за Чистење : Drawable основна плоча дизајн, се повлече на дното плоча директно и исплакнете со вода, чи�

【Антисе лизга на дното 】Антисе лизга на дното дизајн задржи гајба мат во позиција цврсто, исто така, се

Please wait...