0
clear
  • 24 Парчиња Електричниот Штекер Extender Комплет Вклучува 12 Парчиња Прекинувач и Receptacle Завртка Круг Права Цевка и 12 Парчиња Подолго Завртки за Фикс Згреши и Потонатиот М
  • -20%
  • -20%
24 Парчиња Електричниот Штекер Extender Комплет Вклучува 12 Парчиња Прекинувач и Receptacle Завртка Круг Права Цевка и 12 Парчиња Подолго Завртки за Фикс Згреши и Потонатиот М

24 Парчиња Електричниот Штекер Extender Комплет Вклучува 12 Парчиња Прекинувач и Receptacle Завртка Круг Права

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

Лесен за инсталација : само да се измери должината сакате, намалување на силиконски заптивка и заострување на шрафовите во одвива без проблеми на собранието; Со брза и лесна инсталација, вашиот локалитети вдлабнатини и преместувања може ефективно да се поправи; електричниот штекер полнила за полнење може да биде инсталиран во гранит, дрво, мермер, керамички плочки, назад одбивни или дури и сув ѕид.Долго завртки : долг електричниот штекер завртки се направени од не ' рѓосувачки челик, силни и издржливи, екстра долг 1-1/2 инчен 6-32 завртки за повеќето големина на одморите.Ќе добиете : на штекер extender комплет вклучува 12 парчиња прекинувач и receptacle завртка круг директно цевки и 12 парчиња електричниот штекер завртки кои во основа може да ги задоволи вашето семејство потреби.

Повеќе информации

Material:
silicone, stainless steel
Color:
as shown in pictures
Size:
as shown in pictures
Package includes:
12 x Switch and receptacle screw round straight tube :
12 x Screw :
Notes:
There might be small size errors due to manual measurement. :
Please check the size carefully before purchasing. :

Најдобрите понуди во категоријата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

За дополнителна слој на заштита, GFCI редовно врши автоматска внатрешна тест за да потврдите дека тоа мож

Важен следниот чекор на правењето на почетниот безбеден за деца.LED Индикатор секогаш ќе биде, без оглед

5 Amp 5 Volt тип USB полнење капацитет обезбедува доволно струја за поддршка на повеќе уредот се полни.Дизајни

Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, корозијаотпорни, влијаниеотпорни, ултравиолетовидо

Еднаш ќе се инсталира, renu gfci места можат да се ажурираат за нова Боја со нарачување на RKG20 промена на Боја

GFCI Штекер 15 Amp 120 V AC.Подесувате Отпорни, УЛ Одобрени.На штекер безбедноста е подобрена со Safelock Заштита.Ко

0 или higher Wireless тип : WiFi 2.Настрана од своите авто и исклучување функција преку примена и гласовно активира

Голема брзина на полнење на 2 USB уред во исто време, без адаптери.Интелигентни highspeed USB ѕидниот штекер мож

【15 AMP Електрични Места】15 AMP / 125 V / 1875 W ѕид монтирање receptacle, погодно да се користи за вашите светилки, кујн

【Еден USB Порт Може да Достигне До 4.2 A】GUKIBO USB ѕидниот штекер е поинаква форма и други USB кутиите на двата к

Користење на револуционерниот нов печатење процес на целата површина на штекер на штекер маска и заврт

Целата површина на штекер и штекер поклопецот е директно печатени во висока резолуција полна боја за пе

Беспрекорно надградба на вашиот стар кујната или бања штекер со новата самотестирање GFCI штекер кој ги ш

078477530245 (Компатибилен само со Renu wallplate, се продава одделно).Ажурирање било 15 A подесуватеотпорни GFCI штекер

Си играотпорни (TR) кутиите на двата краја ги спречи несаканите објекти од тоа да биде вметнат.Оваа безбе

Подесувате Отпорни (TR) receptacle има пролетнатоварени ролетни дека во близина близина на штекер отвори.LED Ин

Leviton USB Во Ѕид Полначи дава максимум моќност за побрзо полнење до 2 X повеќе енергија.БРЗО ПОЛНЕЊЕ Смарт

USB ТипC порта поддржува Моќта на Испорака (PD) 3.0 и Брзо Полнење 3.0 Брзо Полнење технологија сетила уредот п

Please wait...