0
clear
  • Кабинетот На Лагер Водоотпорен Анти Масло Кујна Фиока Полица Хартија, Лагер Влага-Доказ, Анти-Лизга Табела Гардероба Шкафот Мат
  • -20%
  • -20%
Кабинетот На Лагер Водоотпорен Анти Масло Кујна Фиока Полица Хартија, Лагер Влага-Доказ, Анти-Лизга Табела Гардероба Шкафот Мат

Кабинетот На Лагер Водоотпорен Анти Масло Кујна Фиока Полица Хартија, Лагер Влага-Доказ, Анти-Лизга Табела

DEN 373.20

Износ
Това е достапна

-Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.Тоа е лесно чистење на кабинетот на лагер, и тоа ќе не е лесно да се остави дамка.Тоа е лесно чистење на кабинетот на лагер, и тоа ќе не е лесно да се остави дамка.Направени од бисер памук+PE, анти-масло, и може да биде ставен во полиците или фиоки само во случај прибор за јадење и други кршливи предмети од преселба на фиоки и полици.Водоотпорен материјал, да се избегне шкафот штета предизвикана со влажна вода, за да се избегне гребење и оштетување на полиците и фиоките.Водоотпорен материјал, да се избегне шкафот штета предизвикана со влажна вода, за да се избегне гребење и оштетување на полиците и фиоките.Спецификации : Точка Име : Кабинет Лагер Материјал : Бисер памук+ЈП Големина : 200x30cm/200x45cm/30x500cm Стил : Koala е Применливо : Маса, Ковчегот, Гардероба Количина : 1pc answer : ___________________________ Note : - Не може да биде 1-3 см грешка на големината за рачно мерење.Погоден за кујната кабинети, полици, storerooms, бањи, табели, шалтери, можете да го стави таму каде што сакате.Кабинетот лагер може да се намали, се препорачува да се избрише посакуваната област пред ставање на лагер да се задржи на површината се чисти и да се обезбеди добра помеѓу лагер и површината.Погоден за кујната кабинети, полици, storerooms, бањи, табели, шалтери, можете да го стави таму каде што сакате.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

САМО кора и се држи до било каква рамна и мазна површина.Ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.Повеќенаме�

Широко Апликации : 1 Методи на чување : се чуваат на ладно, суво и вентилирани место.Добар избор за DIY енту�

Може да се користи како местомат, coasters, маса и масата мат, mutiple функции, идеален за употреба за дома, кујна

Заштита на било која површина или скап мебел од секојдневниот носат и солза, нечистотија и остатоци.Без

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

Премиум МИЛЕНИЧЕ материјал, мирис и дамки слободни, и влага слободни, безбедно да се одржи храна, овошје

Контакт е стисокот отпечатоци, нелепило полица лагер работи како трајни непропадна бариера во фиоки и п

КАРАКТЕРИСТИКИ : Супер ниска температура отпор, меки се чувствуваат уште со висока еластичност, со конв�

【Храна Одделение Материјал】Фрижидер мат направен од висок квалитет на храна одделение ЕВА, BPA free, мири�

Psst, можете дури и може да ги намали во декоративни placemats!.Овие декоративни облоги додадете личноста и сти

Нема потреба да се грижите за нив и да се направи вашето место, изгледа како делукс и организирани.Исто т

Масло Доказ Налепница Високиот Квалитет на Материјалите : Се Направени Од домашно Милениче + Пвц,Тоа Е П�

Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на email преку сметка.Отпорен на вода ,Меур Слободни ,отстр�

Производот има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, донесе многу погодности за вас.Произв

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЕВА] Направени од полугумакако еколошки ЕВА (Етилен Винил Ацетат) материјал за подоба

ПВЦ материјал, водоотпорен, маслодоказ,лесен за чистење, животната средина пријателски, мултицел.Конта�

????ЕВА МАТЕРИЈАЛ : полица лагер е направен од висококвалитет ЕВА материјал.Безбедно и нема мирис, BPA free.Им

Димензии : 60cm x 200cm.Материјал : Висок квалитет на алуминиумска фолија.Издржливи & Убава : Екопријателски, а

Доаѓа во најпопуларните пресече големини.Овие кабинет полица облоги имаат одлична потпора да чувате ва

✔ВИСОК СЈАЈ, BPAFREE ПЛАСТИЧНИ јас го намали овој лагер за да ги собере на мојата широк прозорец sills.Моите 3 �

Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во слика�

СИЛЕН СТИСОК : Сите наши нелепило фиока облоги се изведуваше со највисок квалитет на ЕВА материјали за д

7 инчен широк од 9.Доколку купите повеќе од два предмети, ние може да пакет на вашата цел во ЕДНА РОЛНА со t

И избрише одредување на посакуваната област пред ставање на лагер за најдобри зафат.Бидете сигурни дек�

Материјал : Решетката ткаенина.Големина : должината и ширината на производ е околу 220*6cm, грешка е 1cm.Одлич

Убава за Кујна & Јадење Објекти на Екранот.Издржливи и Мека Облоги.Q3 : Ќе овие работи во фрижидер?.Лесно г�

Голема за да се заштити површината и внатрешниот за вашиот нов / стар nightstands,bookcase,салон фиоки,гардероби,к

Повеќето Практични Божиќ Маса Мат Мултифункционални : Може да се намали во било која големина ти треба, �

Лесно да се намали и кора од далеку од хартиена подлога.Ние ќе го реши вашиот проблем ПОБРЗО.Ве молиме ги

Please wait...