0
clear
  • HELYZQ Кујнски Мијалник Вшмукување Носителот Сунѓери Scrubbers Складирање Рек Кујна Бања Нови
  • -20%
  • -20%
HELYZQ Кујнски Мијалник Вшмукување Носителот Сунѓери Scrubbers Складирање Рек Кујна Бања Нови

HELYZQ Кујнски Мијалник Вшмукување Носителот Сунѓери Scrubbers Складирање Рек Кујна Бања Нови

DEN 103.92

Износ
Това е достапна

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да тече преку слободно - допуштајќи вашите сапуни и сунѓери за да се исуши.Силна пластика вшмукување чаша се придржуваат до мазна потоне површината.Сунѓерот Носителот само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Материјал : Пластика. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка Отворен дизајн им овозможува на водата да тече преку слободно - допуштајќи вашите сапуни и сунѓери сува Силна пластика вшмукување чаша се придржуваат до мазна потоне површината Сунѓерот Носителот само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Спецификација : Материјал : Пластични Рек Големина : стан.7x7cm/2.76x2.76in Вшмукување Дијаметар : стан.5.7 cm/2.24 во Боја : Светло Кафе,Зелено,Црвено Вино Количина : 1 Компјутер Имајте на ум : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Сунѓерот Држачот.

Повеќе информации

Material:
Plastic
Rack Size:
app.7x7cm/2.76x2.76in
Suction Diameter:
app.5.7cm/2.24in
Color:
Light Coffee,Green,Wine Red
Quantity:
1 Pc

Најдобрите понуди во категоријата

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Еднокопче за снимање, два начини може да биде вклучен произволно.Гласовна контрола : префрлување помеѓу

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

КОЖА STROP : На способност на мокра бричење започнува со импресивен жилет.Оваа кожа strop е направен од чиста

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва

Краток допир на копче : вклучување / Исклучување На LED светлата на шминка огледало.Ние веруваме дека сте

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Please wait...