0
clear
  • YUUAND со Микрофон Bluetooth 5.0 Тренингот Earbuds Мини во Уво Пренослива Безжична BT Слушалки Стерео Мини Спорт
  • -20%
  • -20%
YUUAND со Микрофон Bluetooth 5.0 Тренингот Earbuds Мини во Уво Пренослива Безжична BT Слушалки Стерео Мини Спорт

YUUAND со Микрофон Bluetooth 5.0 Тренингот Earbuds Мини во Уво Пренослива Безжична BT Слушалки Стерео Мини

DEN 30.96

Износ
Това е достапна

Сакате да имате среќен шопинг искуство.smart watch бендови замена smart watch бендови за жените beaded 44mm smart watch бендови за жените 38mm smart watch бендови за жените 20mm за галакси watch smart watch бендови smart watch бендови замена smart watch бендови за жените smart watch бендови sw022 smart watch бендови IP68 smart watch бендови SW021 smart watch бендови sw020 smart watch бендови за мажи smart watch бендови id205l smart watch бендови sw023 smart watch бендови smart watch бендови замена smart watch бендови за жените smart watch.Ние секогаш се на линија да обезбеди професионална истрага.smart watch бендови за мажи вештачка кожа smart watch бендови за мажи 40mm smart watch бендови за мажи магнетни smart watch бендови за мажи рос smart watch бендови за жените 40mm smart watch бендови 42mm smart watch бендови 44mm smart watch бендови 46mm smart watch бендови за активен 2 smart watch бендови за жените 40mm smart watch бендови за жените 40mm samsung smart watch бендови за жените 40mm андроид.Карактеристики : Природни дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Сезона : Сите Пол : Унисекс Повод : Home Апликација Материјал : ПВЦ,ABS Шаблон Тип : Multicolorful Дебелина : Стандарден Пакет се вклучуваат : 1 КОМПЈУТЕР ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер и монитор settings ве Молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Искуство одлично пасивни отстранување на бучава предвидено од страна на безбедна фитинг ергономски ди

НАВИСТИНА БЕЗЖИЧНАНајдобри Bluetooth Earbuds, можете да уживате кабел слободни bluetooth слушалки; мини во уво диза

Автоматско спарување, да ги отстраните слушалките од полнење случај, тоа автоматски ќе се поврзе на ваш

Компатибилен со било кој мобилен телефон со 3,5 mm џек за слушалки.Вграден далечински контролер и микрофо

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Кристално јасно на квалитетот на повикот на Бучава Изолација Во Согласност микрофон вклучени Лесни, уд

Powerbeats Про се пофали моќен, балансиран аудио благодарение на целосно редизајниран акустична пакет, кој о

3.5 mm ПОМОШЕН универзална џек е усвоени за поддршка на традиционален жичен слушалки, слушалки, active audio, ав

Заштитната маска резервираше полнење дупка, па можете да ја полните слушалка директно, без отстранувањ

Магнетното дизајн спречува доводот на полнење и го прави полнење постабилна.Брзо појавување, по презем

На хуманизирано батеријата индикатор е опремен со брзо ТИПC порт за полнење кои можат да бидат целосно н

Заедно со воуво дизајн, Urban X R2 намалува надворешен шум и ги звук "дупките" во системот значително.Уживајт

Hzsound Срцето Огледало Hi Fi во Уво Следи Слушалка Висок Квалитет на Звукот Јаглерод Nanotube CNT Динамичен Возач

✅УлтраМали, IPX3 Водоотпорен, Лесни и гарантира компатибилен да се Работи за вашиот Самсунг Galaxy S21 / Ultra / П

[Компатибилност] : специјално Дизајниран за Samsung Галакси A71 5 G (Не Одговара Галакси A71 Верзија,Галакси A71 5 G

За оваа точка се работи многу добро и се поврзува лесно прв пат, а потоа секој пат кога по, тоа се поврзув

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

ПРЕМИУМ БУЧАВАОТКАЖУВАЊЕ EARBUDS – излегува, можете да имате сето тоа.Jabra Елита 85t Безжична Earbuds се изведува

[Компатибилност] : специјално Дизајниран за Samsung Галакси A71 5 G (Не Одговара Галакси A71 Верзија,Галакси A71 5 G

Дизајниран да овозможи длабок бас со избалансиран на ѕвонење за сите на репродукцијата на музика.Компа

Лесна Во Уво Вакуум го Задржува Слушалки Earbuds Цврсто во Место Додека Сузбивање 94% од Несаканите Звуци.Бу

Надгради 4 BA+1 DD Хибрид Слушалки & Магнетни Динамична Единица, со карактеристики на самокориснички избал

Да ви донесе голем слушање искуство 30012 висока фреквенција двојна ДИПЛОМА combiation, посветла тон и висока ф

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Флексибилен и лесен, нашите богови во уво слушалки беа наменети за време на удобно н

Отворите за полнење случај, тогаш на вистински безжична earbud ќе се вклучи и пар автоматски.Идеален за пот

Please wait...