0
clear
  • Техник Critter Chlorhexidine Спреј за Кучиња & Мачки - w/Алое - Високо Ефективен Против Ringworm, Квасец & Општи Чеша & Иритација, Ветеринарна Одделение Формула
  • -20%
  • -20%
Техник Critter Chlorhexidine Спреј за Кучиња & Мачки - w/Алое - Високо Ефективен Против Ringworm, Квасец & Општи Чеша & Иритација, Ветеринарна Одделение Формула

Техник Critter Chlorhexidine Спреј за Кучиња & Мачки - w/Алое - Високо Ефективен Против Ringworm, Квасец &

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Клучни состојки работат заедно за да управувате со тематски кожата услови кои се природно да се chlorhexidine и ketoconazole.ПРАКТИЧНОСТА Е КЛУЧОТ - 8 мл шише го прави лесно да се очисти оние тешко да се постигне места!Анти Чеша спреј е совршен за едноставно насочени и прскање оние тешко да се постигне места, како и на поголеми површини.КОНТРОЛА на ИРИТАЦИЈА И ЧЕШАЊЕ - Алое Вера, Есенцијални масни киселини и Витамин E работат заедно за да се негуваат кожата, додека чистење опфатените области.СО ГОРДОСТ СЕ ПРОИЗВЕДЕНИ ВО САД.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Секој ботанички состојка е индивидуално да се извлекуваат, зачувување на целосна биохемиски спектар на

НАПРАВЕН ВО САД.ЗДРАВА, БЕЗБЕДНА, ЕФИКАСНА – овие антиалергија chews се направени во САД, со САД расте и об

Блага арома на кокос нема да се преоптоварат!.Па ние сме собрани на freshest, повеќето бујна богородица масл

Помага да омекне и придавам влогови на лактите calloused од лежи на цемент или други нерамни површини.ЗАДОВО

Please wait...