0
clear
  • Teenkorvov слепило на бои Чаши за Црвено/Зелена Боја Слепило Очила И Надворешна и Внатрешна Употреба
  • -20%
  • -20%
Teenkorvov слепило на бои Чаши за Црвено/Зелена Боја Слепило Очила И Надворешна и Внатрешна Употреба

Teenkorvov слепило на бои Чаши за Црвено/Зелена Боја Слепило Очила И Надворешна и Внатрешна Употреба

DEN 1911.60

Износ
Това е достапна

Оваа боја корекција на очила можат да ви помогнат со вашиот црвена/зелена colorblindness проблеми како и боја визија растројство и боја слабост, така што ќе може да се види овој прекрасен свет, имате пропуштени надвор.Ние ви препорачуваме да се фокусира на една боја во време и отстранете ја и заменете ја очила за да се види разликата.Ние и ветуваме на брза услуга на клиентите.Јасна Визија.Совршен Искуство.Со други зборови, лицата со посебни потреби спектар на windows и severance може да биде сосема поинаков од личност до личност.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ако боја слепа детето може да носат боја слепа очила од рана возраст, тој ќе имаат можност да се признае бои правилно.нашите боја слепи корективни очила се опремени со најнова технологија леќи кои се подобри од сите бои.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Што одеднаш може да се види некои бои за прв пат и други бои стануваат побогати со потопол тон.П : Колку години да се користат?.Очила се оптички assistive уред; тие не се лек за боја слепило.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа е погоден за Сина Светлина Блокирање на компјутери и мобилни телефони.Colorblindness е предизвикана од мутации во боја sensoring transmembrane протеини наоѓа на конус клетки во вашиот ретината.Тенко Стакло.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека colorblindness НЕ е униформа болест.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ова е корисни за развојот на способноста да се препознае бои кога ќе порасне.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.Со сите овие рече, ве молиме љубезно поминете некое време во изборот на правото на леќите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

♥ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ и ПОДАРОЦИ Пакетот Содржи Очила Случај, Очила Крпа, и Очила за Антипропадна Прс

Се прошират на различни забавни активности, за вашиот живот Стилски дизајн : Чиста црна кул изглед, highend �

Со 854*480 екранот на проекција големина кои се движат од 30120 инчи, вашиот идеален избор дали за вашите личн�

【Функција】 Направени од високо квалитетен материјал, удобен за носење, издржливи;Овие 3 D Очила Дојде н�

★Користи за да ги видите anaglyphic слики, стерео 3 D филмови и играат 3 D игри ★Идеален за употреба за да ја ви�

14 Различни Стилови 22 Пара Празник Очи Снешко, Дедо мраз, Ангели, Jingle Bells, Снегулка, Ирваси, Џуџиња, Бонбон�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Мост : 20 милиметри.Удобни и лесни за носење, соо�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

❤ 100% Сосема нов висок квалитет на 3 D очила ❤ Лесен, удобен и удобно носење ❤ Изработен од црна пластика �

Таа се напојува преку USB литиум батерија, кое може да трае за околу 40 часа откако беше целосно наполнета.�

Црвена зелена боја слепи корективни очила се погодни за ликовна уметност и хемиски изградба дизајн.Пос�

3 D очила со црвени (лево) и сина (десно) eyeglass, бела рамка.Лабораториски тестови за оптимално 3 D квалитет.Се

Тие изгледаат како светлообоени очила за сонце.Ова е корисни за развојот на способноста да се препознае

Светло печатени и евтина 3 DHeaven Празник 3 D Божиќ Чаши се одлична за порибување stuffers и партија услуги за ов

Ефективно подобрување на пациентот боја за разликување способност и да се подобри бојата резолуција.До

10 Пакети во Пакет!Се истакна : треба употреба на очила во текот на ноќта.Картон рамка,Композитни леќа.Срц

Лесни картон рамки се лесно да се земе каде и да одите!.Виножито Срца очила имаат обичен бел екстериер ра

Види реално боја за прв пат и да се сврти изминадвор боја во светли, живописни бои.☀ВИДИ БОИ НОРМАЛНО : О�

На прилагодливи главата рака одговара за DJI очила V2.На графити боја и персоналните додатоци одговараат �

【Еден Дар На Животот се Менува Боја】Некои слепило на бои луѓе, ќе видите многу подобрувања во одредени

[Совршена Комбинација] На паметни очила за сонце совршено ги комбинира УВ Заштита Очила со BT 5.0 Слушалки.

Посебен слој на леќа филтрира одредени бранови должини од светлината, дозволувајќи им на бојата слепи л

ОВОЈ ОГЛАС Е Компатибилен JVC Активни 3 D Очила PKAG2Б За JVC 3 D Проектор Факултативна 3 D Очила дизајнирани за у

уво додека во автомобилот се движи низ Божиќ Светлина населби.уживате со семејството околу елката.Праз�

✅Ексклузивни ЛЕ Мат Црна Дифракција на Очила со Црни Пластични Рамки ✅Неуништив ВистинаFlex ПВЦ пластик

[Срцето Дифракција Очила] Срце облик на очила, рефракција очила, срце облик на леќа очила.Сите светлина с

Пластична рамка.Мал број пациенти можат да се чувствуваат барем малку навикнат и да се чувствуваат непр

Донесе овие заедно, кога гледате вашиот сосед светла или присуствуваше на светлосно шоу настан.Тоа е не�

Боја на Слепите Корекција, Оваа боја корекција на очила клип може да ви помогнат со вашиот црвена / зелен

◆ Colorblindness корекција на очила, помага да се подобри на пациентот боја смисла и боја резолуција способнос

Please wait...