0
clear
  • Furuix Нане Зелена Праска Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Ткиво Хартија Пом Пом Хартија Украси Виси за Бебе Туш Булчински Туш Роденден Оркестарот Свадба Оркестарот Пар?
  • -20%
  • -20%
Furuix Нане Зелена Праска Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Ткиво Хартија Пом Пом Хартија Украси Виси за Бебе Туш Булчински Туш Роденден Оркестарот Свадба Оркестарот Пар?

Furuix Нане Зелена Праска Крем Ткиво Хартија Саќе Топки Ткиво Хартија Пом Пом Хартија Украси Виси за Бебе Туш

DEN 282.72

Износ
Това е достапна

Нане Крем Праска Ткиво хартија pompoms саќе топки поставите пакет листата : 6pcs ткиво пом poms : 2 buc нане(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 2 парчиња праска(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 2 парчиња ceam(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 6 компјутери саќе топки : 2 парчиња нане(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња праска(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња крем(1pcs 8inch+1pcs 6inch);Целосно 12pcs.Се создаде прослава во минути со оваа прекрасна фан сет!Овој сет е прекрасен изјава совршен за свадби, булчински тушеви, бебето тушеви, родендени, или која било друга партија.Декорација на олтарот, да се изгради фото кабина позадина, или за да се создаде основа за торта табела - можностите се бескрајни!.Направени со hight квалитет ткиво хартија пом poms и саќе топки на популарната нане зелена праска крем боја.Може да се користи повторно и повторно.Тие доаѓаат со низа подготвен да се откажам.Тие ќе дојде укината.Едноставно отворање и кора и стап или се врзуваат краевите заедно.Едноставна монтажа!.Користете го нашиот шарени ткиво фанови да се направи вашата партија НЕЗАБОРАВЕН ден!!.Нане Крем Праска Ткиво хартија pompoms саќе топки поставите пакет листата : 6pcs ткиво пом poms : 2 buc нане(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 2 парчиња праска(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 2 парчиња ceam(1pcs 8inch+1pcs 10inch); 6 компјутери саќе топки : 2 парчиња нане(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња праска(1pcs 8inch+1pcs 6inch);2 парчиња крем(1pcs 8inch+1pcs 6inch);Целосно 12pcs Создаде прослава во минути со оваа прекрасна фан сет!Овој сет е прекрасен изјава совршен за свадби, булчински тушеви, бебето тушеви, родендени, или која било друга партија.Декорација на олтарот, да се изгради фото кабина позадина, или за да се создаде основа за торта табела - можностите се бескрајни!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

[6 Assorted colors] : Црвена, Сина, Виолетова, Зелена, Портокалова, Жолта, боите комплимент едни со други убаво как

Одлични Декоративни Занаети : Шарени хартија фенери се декоративни занаети за свадби, ангажмани, градин

ВИСИ ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА за ПОЛНЕЊЕ : Шарени ткиво хартија пом poms цвеќиња декорација доаѓа со 8pcs 3 size 12", 10"

Одлични Декоративни Занаети : Шарени хартија фенери се декоративни занаети за свадби, ангажмани, градин

Количина : 5pcs / многу.Големина : 4inch12inch.Материјал : ткиво хартија.Боја : како на сликата покажува.Ocassion : сва�

8 парчиња на Злато се Зголеми пом poms4 компјутери на Руменило Розова пом poms4 парчиња од Правливи се Зголем�

ДИМЕНЗИИ & БОИ : 217 инчен црна и златна, 216 инчен белата и злато, 212 инчен бела и црна, 28 инчен црна, 28 инчен ц�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Триаголник, слонова коска пом пом апликација поли исполнет перница 12" x 18".УНИКАТЕН Д

Материјал : Направен од природни памук и монистра, што е повеќе издржливи и еднократно.Пакувањето вклуч�

Декорација на вашиот дом, се направи вашиот дом повеќе празнична.Се создава атмосфера за Божиќ вашиот д�

Пом пом цвеќиња : овој пакет вклучува 2 бои на пом poms (Сина и Жолта), различни бои донесе некои романтични �

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Нашите Злато Хартија Цвет Пом Poms украси се направени од Високо Квалит

Во исто време, ние исто така, обезбеди квалитетна услуга по продажбата.5 инчен ткиво хартија tassels (5 Тифан�

[5 Бои и 3 Size] бела, розова, портокалова розово,црвено светло, црвено.Секоја боја има 10 инчи, 8 инчи и 6 инчи.Б

Декорација за настани или liven до вашиот дом!Совршен за Свадби, Булчински, бебето тушеви, партии, празници

Дипломирањето Партија Материјали 2021 : 1 Pcs црноцрвена congrats класа на 2021 банер, 1pcs злато & црвена дипломирањ

54 PCS ВО НАЈДОБРА ЦЕНА Ќе добиете 6pcs Хартија Фанови, 6pcs confetti балон, 18pcs Саќе Топки, 6pcs хартија пом poms, 1pcs Точ

Притиснете го проширувач и вметнете две convexes во две претходно биле вклучени.Се одвиваат на хартија цвет

Совршен DIY комбинација на стил : Нови DIY комбинација!Користете го овој прекрасен декоративни хартија пар

Шарени пом пом цвеќиња : овој пакет вклучува 3 бои на пом пом цвеќиња : Небо Сина, Сина и Темно Сина, различ

Убава и популарна сина, розова ткиво хартија партија декорација / Бебе Туш Декорација Розова и Сина боја

Please wait...