0
clear
  • Reisser R11014610 Speedster Вежба Малку
  • -20%
  • -20%
Reisser R11014610 Speedster Вежба Малку

Reisser R11014610 Speedster Вежба Малку

DEN 713.04

Износ
Това е достапна

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зголемување на отпорност на кршење.Единствена засилен геометрија на KVS-flute ги намалува вибрациите.На посебна површина се намалува вежба малку носат, подобрување на отпорност на свиткување сили.Зголемена арматурата chamfers намали веројатноста за појава на малку притискање.Reisser Speedster СДС-Плус чекан вежба малку дизајниран да pulverise супстрат поефикасно и се спротивстави на работ штета кога арматурата се среќаваат.Кога се комбинираат со нови тесен-shouldered, триење-намалување на Vario KVS flute, на Reisser Speedster v-плус вежби до 12 проценти побрзо од претходната генерација Speedster, и до 25 проценти побрзо од конвенционалните СДС-Плус вежби.Строги контроли на квалитетот се слушале низ секоја фаза на производството гарантирање на квалитетот на готовиот производ.На PGM одобрување знак кој гарантира соодветност на производство параметри утврдени од страна на германскиот Институт за конструктивно инженерство.На PGM марка е вашата гаранција на токму drilled дупки за стабилна водител на одредување.Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зголемување на отпорност на кршење.Единствена засилен геометрија на KVS-flute ги намалува вибрациите.На посебна површина се намалува вежба малку носат, подобрување на отпорност на свиткување сили.Зголемена арматурата chamfers намали веројатноста за појава на малку притискање.Мерки 14.0 мм дијаметар од 600 mm должина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед�

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

25мм Дијаметар.Мешани целулоза естер МЕНЕ 27 рамнина 0.8 m L големината на порите.Пакување од 100...

❤Уникатен Дизајн : На соларен панел работи за Arlo од Суштинско значење центарот на Вниманието Камерата;к

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за �

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г�

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ�

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т�

Please wait...