0
clear
  • Еден (1) R8ZZ Заштитените Имајќи 1/2 x 1-1/8 x 5/16 Инчен Топката Лежишта/Пред-Подмачкано
  • -20%
  • -20%
Еден (1) R8ZZ Заштитените Имајќи 1/2 x 1-1/8 x 5/16 Инчен Топката Лежишта/Пред-Подмачкано

Еден (1) R8ZZ Заштитените Имајќи 1/2 x 1-1/8 x 5/16 Инчен Топката Лежишта/Пред-Подмачкано

DEN 118.80

Износ
Това е достапна

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајност и отпорност на деформитет под тешките бремиња.Метал присутен во играта на двете страни од имајќи да се задржи лубрикант и загадувачи надвор.Подмачкани на производителот за да нема дополнителни подмачкување потребно.Оваа R8 ZZ 1/2x1-1/8x5/16-инчен заштитените топката имајќи има длабоки ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Лого е направен од хром челик за трајност и отпорност на деформитет под тешките бремиња, и тоа е метал штитови на двете страни од имајќи да се задржи лубрикант и загадувачи надвор.Тоа доаѓа пре-подмачкани од производителот, така што без дополнителни подмачкување не е потребно.Ова длабоко-мило заштитените топката имајќи е за употреба во апликации кои вклучуваат во комбинација радијална и axial товари и потреба за високо работи точноста на високата ротациона брзина.Таквите апликации вклучуваат спојки, дискови, менувачи, компресори, пумпи, турбини, и печатење и текстилни машини, меѓу другите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Сет вклучува 1 x Премија Акрилна Боја Маркер;Сет од 12 различни бои со 12 реверзибилна nibs Pen постави Рок за С

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т�

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за �

ИЗДРЖЛИВОСТ ПРВО : Направен од здрав ХИДРАТИ P2 МДФ, овој ѕидмонтирани кабинет со мазна бела завршница и 2

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС�

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

На topsheet на овој производ содржи минимум 15% памук.УДОБНОСТА & INNOVATION : Ние помина децении работат со корисн�

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Заштита на вашиот Play Station 4 далечински контролер од прашина, отпечатоци од прсти, и гребнатини.Исклучите�

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у�

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на �

Храна одделение силиконски материјал, безбедно ingestion, парична казна и неиритирачки влакната, шестдимен�

Ве молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење 【Лесен за употреба】секој сре

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено, �

Тоа е совршен за кучиња дека кучињата кои голтка нивната храна.38 инчен / 11.Тоа промовира здрава бавно ја

Please wait...